Wpis z mikrobloga

@arinkao: słowa klucz - kwatery pracownicze ;)

2.Bardzo dobre


Bardzo słabe porównanie. To ze patrzysz sobie na góry jest nic nie warte, ważna jest lokalizacja i rynek lokalny, rownie dobrze mogę Ci pokazać mieszkania w prawie podziemiu w Londynie za takie pieniądze, że mogłabyś zawału dostać.

Witamy w kapitaliźmie ;)
  • Odpowiedz
@arinkao: no a nie? Równie dobrze mogę powiedzieć, że skoro mieszkałem w pięknym apartamencie nad plażą w Tajlandii za 50 zł doba to jak to tak żeby w Polsce brać tyle za noclegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Wytłumacz mi "ekonomisto" w takim razie dlaczego metr w Zakopanem kosztuje 20tys. większość tych nieruchomości stoi pusta a właściciele od czasu dojeżdżają, np. z Warszawy.
  • Odpowiedz
@arinkao: no już zdążyłem poczytać trochę Twoich postów i zauważyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i oczywiście, liczy się, na mikrorynku lokalnym zawsze lepszy lokal uzyska lepszą cenę, ale nie ma co porównywać Zakopanego do Warszawy a załózmy Grudziądza.

Niestety mirabelko, obawiam się, że z Twoimi wymaganiami ( to już drugi post dzisiaj kiedy się przekomarzamy a propos lokali mieszkalnych ) to albo tak z bańkę lekko w
  • Odpowiedz
@arinkao: zdziwiłabyś się w jakich warunkach żyją ludzie. Byłaś kiedyś w Wielkiej Brytanii? Myślę, że zawału byś dostała, jakbyś zobaczyłą w jakich warunkach mieszkają ludzie, co to kiedyś ćwierć globu podbili ;)
  • Odpowiedz