Wpis z mikrobloga

Cześć #perfumy,
chciałem tylko poinformować, że zaszło parę zmian w poradniku, a najważniejsze to m.in.:

-skasowałem listę polecanych sklepów zostawiając najzwyczajniej wyszukiwarki perfumomaniak, oraz perfumehub (bo i tak każdy z nich tylko korzysta)

-dodałem notkę, gdzie można zaopatrzyć się w szkiełka do odlewania perfum

-dodałem do poradnika zestawienie @alvaro1989, które porusza klasykę perfumową

-dodałem do poradnika tag @ptasznik1000

-dodałem kilka pozycji nowych perfum i dodatkowo dodałem do legendy oznaczenia czerwone, jak i pomarańczowe, które mają na celu przestrzegać przed kupieniem w ciemno, jako perfumy skrajne np. Kouros, czy perfumy wycofane albo trudno dostępne.

Zmian, poprawek itp. jest więcej, ale nadal poradnik wymaga aktualizacji i zmian, więc jeśli w ciągu ostatniego roku były jakieś perfumy, które koniecznie muszą się znaleźć wśród innych proponowanych perfum - dajcie mi znać.

Dodatkowo pamiętajcie o naszym #instagram https://www.instagram.com/perfumywykopowe/ i jeśli macie jakieś zdjęcia, którymi chcecie się podzielić na profilu, to podsyłajcie mi na priva.
Warunek konieczny, to ostrość zdjęcia.

Jeśli macie pomysły, jakieś uwagi, czy cokolwiek do powiedzenia w temacie poradnika, to właśnie teraz jest dobry czas na to :)
  • 32