Wpis z mikrobloga

  • 116
Cześć #perfumy,
chciałem tylko poinformować, że zaszło parę zmian w poradniku, a najważniejsze to m.in.:

-skasowałem listę polecanych sklepów zostawiając najzwyczajniej wyszukiwarki perfumomaniak, oraz perfumehub (bo i tak każdy z nich tylko korzysta)

-dodałem notkę, gdzie można zaopatrzyć się w szkiełka do odlewania perfum

-dodałem do poradnika zestawienie @alvaro1989, które porusza klasykę perfumową

-dodałem do poradnika tag @ptasznik1000

-dodałem kilka pozycji nowych perfum i dodatkowo dodałem do legendy oznaczenia czerwone, jak i pomarańczowe, które mają na celu przestrzegać przed kupieniem w ciemno, jako perfumy skrajne np. Kouros, czy perfumy wycofane albo trudno dostępne.

Zmian, poprawek itp. jest więcej, ale nadal poradnik wymaga aktualizacji i zmian, więc jeśli w ciągu ostatniego roku były jakieś perfumy, które koniecznie muszą się znaleźć wśród innych proponowanych perfum - dajcie mi znać.

Dodatkowo pamiętajcie o naszym #instagram https://www.instagram.com/perfumywykopowe/ i jeśli macie jakieś zdjęcia, którymi chcecie się podzielić na profilu, to podsyłajcie mi na priva.
Warunek konieczny, to ostrość zdjęcia.

Jeśli macie pomysły, jakieś uwagi, czy cokolwiek do powiedzenia w temacie poradnika, to właśnie teraz jest dobry czas na to :)
  • 32
  • Odpowiedz
@FELIX90: Największy problem jest taki, ze nie widać belki tagu na mobilnych apkach. Jeśli nie uda sie stworzyć bota który by wyszukiwał po frazach to moze do każdego wpisu na tagu by wrzucał komentarz o poradniku?
  • Odpowiedz
@dradziak: dzięki za update poradnika, zwłaszcza za dodanie Kourosa :) jakby Ci się chciało to jeszcze na czerwono mógłbyś dać: Thierry Mugler - Mugler Cologne, Nikos - Sculpture Homme God's Night, Bvlgari - Aqva Amara, bo też wycofane podobno
  • Odpowiedz
  • 1
@dictionaryman
Mugler chyba jest całkiem nieźle dostępny, z Nikosem właśnie był dość długi moment, że go nie było nigdzie, a Amara też w sumie tylko jak rzuty się pojawią hmmm... może rzeczywiście będzie lepiej jak na czerwono je dam.
Tego Nikosa mi jest najbardziej żal (jeśli to prawda), bo za ułamek ceny, ma się prawie idealną kopię GPHII ehhh.....
Jutro to porobie, dzisiaj już mnie poradnik wymęczył :)
  • Odpowiedz