Wpis z mikrobloga

ta akurat juz nie robi zadnego wrazenia :P ale raz zrobila jak przylecialy tylko kawalki...


@batalona: Chodzi mi ogolnie o space shuttles. W muzeum NASA widzialem Atlantis i na mnie robi wrazenie. Kawal na prawde porzadnej inzynierskiej mysli technologicznej.
@baidu: hmmm , czy az takiej porzadnej ... napracowali sie poteznie a jednak zrobili latajace trumny , zabili 14 osob, to byl najgorszy program kosmiczny w historii ludzkosci, zaden inny kraj nie zbudowal takiego bubla... i tak drogiego.. (challeneger - ostatni lot - serial na netflix)
@ntdc: Tyle zachodu, tyle zmarnowanej stali, paliwa, takie zaangażowanie personelu, mediów, rządu, naukowców a wszystko po to by oszukać płaskoziemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak. Widziałem film o tym, że wahadłowce to fejk. Lecą kilka km w górę, skręcają i lądują na tajnym lotnisku w blasku księżyca. Reszta to CGI i studio.
hmmm , czy az takiej porzadnej ... napracowali sie poteznie a jednak zrobili latajace trumny , zabili 14 osob, to byl najgorszy program kosmiczny w historii ludzkosci, zaden inny kraj nie zbudowal takiego bubla... i tak drogiego.. (challeneger - ostatni lot - serial na netflix)


@batalona: to prawda ale astronauci gineli przy kazdym programie kosmicznym. Czy to byl progam gemini, czy apollo czy promow kosmicznych. W tym ostatnim zalogi byly liczniejsze