Wpis z mikrobloga

Dla tych co dalej uważają że #koronawirus to ściema. Mój ojciec właśnie odebrał telefon że jego kumpel ( lat 51 ) zmarł. Gościu budowlaniec, sprawny fizycznie , żadnych chorób współistniejących. Trafił do szpitala z covidem którego złapał na weselu. Czuł się w miarę ok ale wczoraj mu się pogorszyło i podłączyli go pod respirator. Dzisiaj już go niema...

#koronawirus #polska #z----------o ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bazooka: Ale nie wmówisz mi człowieku, że budowlaniec nie jest schorowany. Nie mówię tutaj już o problemach alkoholowych bo jedni chleją, a drudzy nie. Mam na myśli problemy z płucami, kręgosłupem. Nie wiem co ma januszex do tego, że taka jest charakterystyka pracy.
  • Odpowiedz
@Bazooka: To w końcu budowlaniec, czy szef firmy budowlanej? Przecież pracownicy budowlani najczęściej ulegają wypadkom przy pracy, są bardzo mocno narażeni na niszczenie zdrowia przez swój zawód i to jest fakt.

Z resztą , po co dyksutować. To jest wykop. Większość z was z piwnicy w życiu nie wyszła więc nie wiecie co to praca...


@Bazooka: Oj tak tak byczq. Pomasuj sobie jeszcze siusiaka przez internet xD
  • Odpowiedz
ale wiecie, że jak u was wszyscy siadają na marskość przed 50 to nie znaczy, że wszędzie tak jest, weźcie sobie zaruchajcie bo chyba macie takie same problemy jak rysiekryszard
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Jak tak dalej pójdzie to ja będę miał 99% proepidemikow wrzuconych na czarna, eliminuje was jak Chuck Norris z polobrotu, bo tu jest jedyne miejsce w internecie gdzie jest tyłu panikarzy, zjebow, bajkopisarzy itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Megawonsz_dziewienc: budowlanka to nie tylko dźwiganie i wdychanie kurzu itp. Są budowlańcy którzy robią "lekką" budowlankę, np hydraulik, elektryk, malarz, kafelkarz itp, albo jakiś inżynier i np jakiś kierownik budowy, który odpowiada za organizacje pracy a nie sam zapierdziela fizycznie.
  • Odpowiedz
Gościu budowlaniec, sprawny fizycznie , żadnych chorób współistniejących.


@Bazooka: XD, walenie sety co rano, papieroski, praca w szkodliwym srodowisku (pyly, smar, smola, slonce), robienie po 12h dziennie - na pewno nie mial chorob wspolistniejacych? jego ulubionym warzywem byl pewnie salceson, co nie?
  • Odpowiedz
No pewnie ten budowlaniec od 10 lat spożywał sobie dietę śródziemnomorską, był abstynentem, badał regularnie cholesterol i po pracy ćwiczył pilates


@salamander-kwarcowy: no, to przynajmniej wiemy, jaka jest wykopowa definicja chorób współistniejących - brak diety śródziemnomorskiej, abstynencji i ćwiczeń pilates.
  • Odpowiedz