Wpis z mikrobloga

#oszukujo #wyludzenia #motoryzacja
Witam dosyć śmieszna sytuacja. Zadzwoniła do mnie żona, że gdy wróciła do samochodu miała karteczkę za szybą z informacją o uszkodzeniu i nr tel.

Zadzwoniłem, odebrała kobieta i zapytałem czy zaczepiła przy wyjeżdżaniu i że chyba delikatnie bo nic nie widać na samochodzie. Dowiedziałem się, że rzekomo to moja żona uszkodziła drzwi tej pani przy wysiadaniu ze swojego samochodu. Poprosiłem więc o zdjęcia uszkodzeń aby wiedzieć ile zapłacić ewentualnie za naprawę.
Żona powiedziała mi, że niema takiej możliwości aby dotknęła jej drzwi. W tym momencie dostałem zdjęcia od właścicielki BMW i nie mam wątpliwości, że szuka frajera. Niebieskie auto to samochód mojej żony widać że dzwi są na tej samej wysokości+/- i nie ma wiec możliwości aby uszkodziła jej tylne drzwi przy otwieraniu (zdjęcie uszkodzenia w 1 komentarzy).

Zadzwoniłem do tej pani i spytałem co skłoniło ja aby sprawdzić drugą stronę auta i jak zauważyła te uszkodzenie na mokrym aucie. Dostałem informację że moja żona zaparkowała za blisko i dlatego sprawdziła, poinformowałem ja że to ona stanęła na linii i to ona źle zaparkowała a nie moja żona na co mi odpowiedziała że pierwsza tam parkowała i mogła stać na linii ¯_(ツ)_/¯.

Poinformowałem ją że zdjęcia które mi wysłała udowadniają o niewinności mojej żony i jeżeli chce to możemy spotkać się w tym samym miejscu ustawić samochody tak jak na zdjęciu i udowodnię jej że się myli. Pani powiedziała mi o braku czasu. Zaproponowałem jej więc aby udała się na policję bo ja płacić nie mam zamiaru i tak podobno ma zrobić.
Jak myślicie próba wyłudzenia paru stówek?
Kamil32123 - #oszukujo #wyludzenia #motoryzacja 
Witam dosyć śmieszna sytuacja. Zadzw...

źródło: comment_1602591372COxVx9JYJbrwS5F4gHYmhJ.jpg

Pobierz
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamil32123: masz rację żeby zrobić taki odprysk to na corsie mialys jeszcze większy, przy takim małym koncie otwarcia drzwi trzeba by walnąć z użyciem siły co było by widać na twoich drzwiach. Baba chce se pomalować za darmo auto