Wpis z mikrobloga

@eltosteron: polestar to tylko program, który wgrywasz i poprawia przełożenia w skrzyni, moment i wykorzystanie mocy silnika. Taki remap ecu. Chyba, że mówisz o fizycznym tuningu czy ich własnych modelach Polestar 1/2.
@davvidofff: u nas jak szukasz T6 w fajnej wersji to 99.9% musisz sie liczyć z rozbitkiem z NA. Szukasz takiego lekko pogniecionego gdzie wystarczy wymiana paru blach. Jak chcesz z Polski/Europy to możesz i 2 lata szukać, a i tak pewnie nie zdążysz po niego pojechać, bo takich jak ty którzy wiedzą czego szukają jest pół otomoto
@Volmz Wpadaj na spota i na volvoforum :) Ładna szuka, poluje na s80 z tym motorem. Dla mnie S60 trochę za mała była więc zdecydowałem nie na rozmiar większy. Co do tuningu to jak już Ci zacznie trochę brakować (pewnie z rok Ci zejdzie :) to zorientuj się w tuningu u kiviego w Warszawie. Z tego co wiem to za tysiaka można dodać mu te 30 kunia i 60Nm. Co do skrzyni
@Golfinho już parę osób mnie uświadomiło co do skrzyni :) dołożę chłodnice oleju + wymianie olej na nowy. Czy chip polestara nie powoduje, że nie będzie się dało za bardzo jak podnieść już tej mocy bez modyfikacji dolotu/turbo ?
Postaram się znaleźć jakiś spocik w Wwa :)
@Volmz polestary często nie trzymają obiecanych parametrów. Na razie ciesz się tym co masz - wystarczy :) Że skrzynią chłodnica to rzecz wtórna - chyba, że będziesz auto bardzo cisnął, jeździł po torze i austoradach po 200 km/h. Do normalnej eksploatacji wystarczy regularna wymiana oleju i będzie git :)