Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Wczoraj wieczorem i w nocy wymioty a dzisiaj tak słabe samopoczucie i zawroty głowy, że nie jestem w stanie stać wyprostowany ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z rana telefon do szefa i dzień wolnego, ale już wolałbym czuć się dobrze i po prostu iść do pracy.
#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
  • 26
  • Odpowiedz
@demontre: Daj znać jeśli potrzebujesz żeby coś Ci ogarnąć (zakupy, itp) - chętnie pomogę. I przede wszystkim, wracaj do sił, będę trzymać kciuki!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@demontre: Trzymaj się tam!


Jeśli jeszcze nie było pytania: Jak Twój pracodawca podchodzi do Twojej choroby?

@echelon_: zaskakująco dobrze, bo rozumie doskonale jaka jest sytuacja i zdaje sobie sprawę jak się sprawy mają. Gorzej, że ostatnio coraz ciężko jest mi iść do pracy i nie mam pojęcia ile jeszcze dam radę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre: Daj znać jeśli potrzebujesz żeby coś Ci ogarnąć (zakupy, itp) - chętnie pomogę. I przede wszystkim, wracaj do sił, będę trzymać kciuki!

@a__s: ogromne dzięki, jest mi naprawdę niezmiernie miło ale całe szczęście mam kogoś kto pomaga mi z codziennymi sprawami. Dzięki! ()
  • Odpowiedz
@demontre: Ja jeszcze bez pre-ordera. Gram na konsolach to może na kolejną generacje w jakimś paku z Xboxem czy PS5 zależnie co mnie przekona wezmę. Dopiero teraz kończę po raz pierwszy w życiu ogrywać Wieśka 3. Ponad 220h na liczniku i gram w Krew i Wino( ͡° ͜ʖ ͡°). Zacząłem w jedynkę grać na premierę ale potem padł komputer ( napisałem na mikro tutaj moją walkę z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Donobi: zazdro, ile bym dał żeby w 2020 moc pierwszy raz ogrywać trzeciego Wieśka (). W tym tempie to kupisz cyberpunka w wersji goty :-D jak tylko potwierdzili złoto to od razu złożyłem pre-ordera, bo i tak nie mam na co czekać
  • Odpowiedz
@demontre: No rozumiem. Może jak na zwykłej PS4 gra będzie w miarę chodziła a za przejście na PS5 na przykład nie trzeba znowu płacić jak chociażby z GTA5, tylko po włożeniu płytki z czwórki wpadnie aktualizacja to i kupie też w tym roku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz