Wpis z mikrobloga

A tak by....wczoraj kiedy Skoda Fabia Kombi miala opcje Holowania Forda Mondeo Mk-9 z Przyczepko , czyli ratowania z terenu gdzie mondziak 460kM mia....problem z wydostaniem sie z trudnego terenu☺️ i Niech mi ktokolwiek powie ,ze Moja nowa Partnerka- Skoda Fabia Kombi Nie ma mocy moze tylko 100km Benzynowych ale ma moc skoro ratuje MONDEO jaki przekracza mase Skody . Nie ma to jak dobry silnik i dobre opony oraz dobry kierowca , czyli Krew , Pot i lzyplus nerwy gratisale w sumie pod rozkazami dobrej szefowej i Kierownika potrafie dania sobie rady .
Czyli wczoraj Sobota z chrztem Bojowym dla Skody Fabia Kombi po raz 2 - sprawdza sie auto rodzinne jako dobry przyjaciel w robocie .
Dla tego kocham stare samochody z duszo o ciekawej historii wcale NIE trzeba mi nowoczesnej jednostki o mocach 500koni mechanicznych i systemami wszelkiego typu jak wystarczy stare dobre auto i dobre opony i dobra wiedza kierowcy o Holowaniu .
No ale grunt ,ze wywieziono ponad 4tony smieci i holowano ciezkiego MONDEO z Przyczepko poczciwo SKODO FABIA KOMBI z motorem 1.4 V16 Benzyna o mocy 100kM

#motoryzacja #samochody #skoda #ford #przemyslenia
źródło: comment_1602495321BNwLdiEmNKe9zgnHKn7HXZ.jpg
  • 13