Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeraża mnie to przemijanie, często myślę o tym jak wiele miłych doświadczeń już się nie wydarzy.
Nie pobawię się w chowanego z kumplami z osiedla, nie porzucam się już nigdy śnieżkami z kolegami z podstawówki, nie wypije pierwszego piwa w gimnazjum, nie wrócę o nad ranem 3 z domówki koleżanki z liceum, nie pojadę ze znajomymi ze studiów spontanicznie za granicę.

Cały czas żyłem w przekonaniu że może kiedyś wrócę do poprzedniego etapu, może przeżyję coś takiego raz jeszcze. Ośmiogodzinna praca od poniedziałku do piątku wyleczyła mnie z tego myślenia i odebrała zdolność kreowania takich wspomnień w przyszłości. Dziś nikt nie ma na nic czasu, każdy się gdzieś śpieszy. Każdy dzień jest taki sam.

#feels #nostalgia #zycie #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f83e866605297c54a62be5c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ale niby dlaczego masz tego nie przeżyć jeszcze raz? Bedzie trudniej bo dużo ludzi ma swoje sprawy i ciężej jest coś zorganizować ale jak złapiesz podobnych do siebie ludzi to nie będzie problemem spontaniczny wypad czy impreza z nieznajomymi ;)
Ba - możesz iść poziom wyżej bo masz pieniądze więc wypad może być na kilka dni za granicę a impreza być ravem w opuszczonym magazynie ;)
  • Odpowiedz