Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, poziom tej firmy i gościa który ją prowadzi sięgnął dna. Pisałem wczoraj że po wezwaniu policji dwukrotnie i telefonie do nich żeby otworzyli drzwi podczas drugiej interwencji następnego dnia rano dobijali się do mnie.
Spotkałem sprzątaczkę od tego gościa na klatce, która sobie jeździ jak po hotelu między piętrami z odkurzaczem, więc zapytałem się czego chcieli.
Ukrainka potrafiła tylko odpowiedzieć "proszę rozmawiać z szefem", ale jednocześnie jak mówię że mi różową obudzili i wystraszyli to "sama byłam mogła otworzyć".
Czyli można było otworzyć i z nią porozmawiać, ale ona nie wie o czym bo to do szefa.

Nie wiem co się wczoraj by wydarzyło, ale ja czuję się już zagrożony we własnym domu przez tą firmę i jej pracownika (bo firma na jakąś babę jest).

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 10
@Jasak no ja bym się po prostu wyprowadził na Twoim miejscu. Lubię Twoje wpisy i się martwię. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na pewnych ludzi nie działa straszenie policją, reakcja często jest odwrotna od zamierzonej w takich przypadkach. Po prostu się wyprowadź moim zdaniem, lepszy spokój niż walka z takimi wiatrakami...
@Jasak jak najszybciej wymajmij nowe mieszkanie i chociaż różową tam przeprowadź, nie wzywaj policji bo to zaogni sytuację do tej pory ( a czytałem wpisy) nie rozwiązali sytuacji, a właściciel idzie na konflikt. Na człowieka stosującego się do prawa i któremu zależy na opinii publicznej policja zadziała, właściciel po wielu zgłoszeniach wyszedł z cienia tej kobiety która miałeś za właścicielkę i bezpośrednio Cię skonfrontował i pośrednio (biorąc pod uwagę kto teraz tam