Wpis z mikrobloga

@Mikka: Jezu dobrze, że nie mam takiego faceta. Ja korzystam z umywalki do mycia twarzy często - napelniam cała i wkładam twarz. Gdybym wiedziała, że mój chlop coś takiego tam odwala to bym rzygnela. Już lepiej użyć prysznica - jeśli się akurat kąpiesz.
@A-10_Warthog: jak rece to nie (jak bylem dzieckiem i wracalem z sanek to sie zdarzało), ale np. twarz czasami tak, tak samo jak zapieram czasami recznie plamy na ubraniach w umywalce, bo dokladnie do tego sluzy ten magiczny korek zatyczkowy w umywalce, ktorego np. nie ma w kiblu. Nie wspominajac o tym jak duzo czesciej uzywaja tego kobiety. Nigdy bym sie tam nie zeszczał.

Dziwie sie ze ktokolwiek tam szcza, szczegolnie
zależy od konstrukcji zlewu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@A-10_Warthog: Bzdura, wez sobie przejedz kiedys UV po kilku takich szczaniach to znajdziesz krople w takich miejscach ze bedziesz sie zastanawial skad sie wziely i np. pytal sam siebie kto szcza na lustro. Jest to niehigieniczna czynnosc, ktora ma do tego bardzo wydzielone miejsca w toalecie.

Jprdl, koronawirus nauczyl Polaków myć ręce, ciekawe co bedzie musialo ich nauczyc szczania
@Mikka: rozumiem, może się zdarzyć, ale tu chyba jakby masa osób to stosuje na co dzień. Pamiętam, że pod podobnym tematem kiedy indziej masa osób się oburzała, co mnie teraz niezmiernie bawi, bo wychodzi na to, że p0laki jednak bez zenuy tak się zachowują na co dzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do zlewu to moze nie, ale do umywalki? Kurde, ile to byloby oszczednosci w skali roku, jesli wszystkie osobniki plci meskiej powyzej 12 roku zycia szczaliby do umywalki. Planeta bylaby uratowana, przynajmniej w kwestii wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)