Wpis z mikrobloga

@Bellie: Ale takie przypadki to przeważnie wyjątki albo nagłe wypadki. Chyba nie myślisz że to że ktoś sikał kiedyś do umywalki, to znaczy że regularnie to robi zamiast do kibla.
@picasssss1 O nie, mieszkałam z laską która kiedyś przyznała się że jej chlop zawsze sika do zlewu. Nie mogłam tego zrozumieć, a najgorsze było to że często nas odwiedzał i jak chodził do łazienki to ani razu nie spuszczał wody, za to woda w kranie była zawsze odkręcona :(

Nie mieści mi się w głowie czemu chlopy tak robią... Ten koleś normalny i fajny, nigdy bym nie przypuszczała, że leje do zlewu
@jestepianke: bo penis jest wysoko gdy stoisz i jak sika się do toalety to zwykle dużo leci na podłogę itp. nawet jak chce ci się to potem wycierać to dużo jest nasikane w trudno dostępnych miejscach jak te zawiasy deski toaletowej itp. sikanie do zlewu jest dużo czystsze i szybsze. gwarantuje ci, że gdy czas goni to KAŻDY facet powyżej 170cm wybierze zlew, nawet tani który zwykle sika do ubikacji
@jestepianke: sikanie siedząc jest jeszcze gorsze bo wtedy penis wypada z ubikacji, nie mieści się tam i trzeba go ciągle trzymać ręką. a co do sikania z ugiętymi kolanami to zauważ jak nisko są toalety i spróbuj tak bardzo ugiąć kolana a potem napinać mięśnie i zwieracze przez minutę. prawda jest taka, że faceci sikają do zlewu właśnie przez niskich mężczyzn i kobiety bo to specjalnie dla nich ubikacje są montowane
@A-10_Warthog: Jest dokładnie tak jak mówisz. Od kiedy zdałem sobie sprawę, że sikając na stojąco od muszli odbijają się siki i lecą albo na podłogę albo na spodnie, to przestałem lać na stojąco. Zamiast tego walę do umywalki. Strumień w całości trafia tam gdzie powinien i nic się nie odbija, nie ma ryzyka oblania deski (nigdy nie podnosiłem). Benka można od razu przemyć wodą i mydłem. W ogóle jak sobie pomyślę,