Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Green81: Hełm i zbroja chroniące życie, vs maseczka na świeżym powietrzu i godziny dla dziadów, które służą jedynie stworzeniu wrażenia, że rząd działa. Tydzień temu może ten rysunek miałby sens, obecnie - jak nie doprecyzujesz, gdzie ta maseczka ma być noszona, to zakładam, że wyśmiewasz ogólny sprzeciw wobec restrykcji, a nie tylko walkę z ich mniej dolegliwą częścią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asmodeus666: Ja tež oddycham nosem i jest wilgotna jak diabli, bo jeden #!$%@?, czym robię wydech. Próbowałem z wieloma rodzajami maseczek, zawsze to samo, wszyscy, których Nam też, więc tradycyjnie wyczuwam pieprzenie głupot w celu pokazania, jak sobie super radzisz. Zajebiście, ale więcej nie pisz. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Co? Ja na przykład pierwsze słysze, żeby ktoś narzekał na wilgotną maseczkę i nawet nie wiedziałem, że ktoś może mieć taki problem, bo się z tym nie spotkałem. Ty tak masz, ok, ale ja nie wiem dlaczego, to co ci mam powiedzieć?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asmodeus666: Wszyscy ludzie z maseczkami na brodzie noszą je tak właśnie przez wilgotne, ciepłe powietrze, którym oddycha się w maseczce. Spytaj się paru osób, to, że masz upośledzone nerwy na twarzy i tego nie czujesz nie znaczy, że wszyscy tak mają.

@Rga79: Twoje pytanie wynika z twojej bezdennej głupoty, skoro nie potrafisz domyślić się, skąd się bierze przy normalnym oddychaniu wilgoć na maseczce. Ale pomogę - chuchnij na szybę. Tak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rga79: I to jest ten moment, w którym robak taki jak ty woli kłamać, by nie wyszło, że pieprzy od rzeczy. Masz tak samo niekomfortowo jak inni, ale po prostu posłusznie nauczyłeś się nie zwracać na to uwagi, ale to nie sprawia, że problem magicznie zniknął dla wszystkich, czego rasowe dzbany twojego pokroju nigdy nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asmodeus666: "Czuję w ręce". To ogólnie idź dzbanie do neurologa, bo masz poważny problem. ,E maska wilgotnieje to normalne zjawisko, które nie tyle może, co musi występować. I tyle. #czarnolisto bo dość zmarnowałem czasu na zakłamanych maseczkowych przygłupów.
  • Odpowiedz