Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Fighter_forGlory: W każdej branży jak się posiedzi wystarczająco długo to się zaczyna być snobem tak jak w tej paście o kupnie latarki czy chodzeniu po bułki.

Nie znam się na modzie i trendach, ale dla mnie typ nr 1 wygląda "schludnie" i jako całość mu to pasuje, bo wycięcie ładnie odcina górę od boku.

Nr 2 to taki rzeczywiście Danzel "donciunołpumperap" z remizy, a 3 i 4 wygląda komicznie, bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fighter_forGlory: O to mi chodziło. Musieli pieprznąć przedziałek przez środek głowy albo z durnym marginesem, bo jakby mieli to zrobić jak u gościa nr 1, aby odciąć wizualnie płaszczyzny głowy to przedziałek by się kończył nad uchem przez zakola xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Fighter_forGlory: No nie mam. Przecież to napisałem już na wstępie.

Niemniej jako przeciętny widz ludzi na polskich ulicach wg mnie typ nr 1 wygląda spoko, a doczepienie się, że "przedziałek z automatu skazuje na modową banicję" jest właśnie typowym snobowaniem się "branży". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Fighter_forGlory: Bo? xD Jakaś ustawa to reguluje czy co? Loża fryzjerska wydała tajny edykt dot. przedziałków?

Zluzuj majty. Niech każdy się strzyże tak jak chce i będzie gotowy na komentarze - jak widać odmienne - na swój temat. ((oo))
  • Odpowiedz