Wpis z mikrobloga

@DzikiBomber:
Official Lightning connectors contain an authentication chip that was intended to make it difficult for third-party manufacturers to produce compatible accessories without being approved by Apple;[11] however, the authentication scheme has been cracked. ~wiki

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) byłoby przykro gdybyś sam potrafił naładować telefon pinem numer 5.
  • Odpowiedz
@korni007: slyszalem to xD ładowarka zamienna za 50 zł #!$%@? ajfona, trzeba mieć taką oryginalną za 250 zł i kabel za 100 xD dlatego wszyscy mają jeden kabel sklejony 20 razy taśmą izolacyjną xD
  • Odpowiedz
@finchharold co za tumok XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #!$%@? rozumiesz ze ładowarka może mieć nawet 50 amper na 5v,a i tak telefon weźmie ile potrzebuje? XD zrozum że pobór mocy nie zależy od źródła zasilania tylko od urządzenia docelowego XD. Chip mfi jest tylko dla nabijania kabzy tym #!$%@? zalanym przez tłuszcz amerykańskim mózgom XD
  • Odpowiedz
ładuję aukeyem wszystkie telefony od 6 lat, oryginalna ładowarka w pudełku, nie zauważyłem żadnych niedogodności.


@chuckmls: ładuję ajfona bezprzewodowo, ale jak czasem padnie do zera, to wstaje tylko po podpięciu oryginalnej ładowarki, oryginalnym kablem. Super telefon bulwo, w życiu gorszego gówna niż ajfon nie musiałem używać.
  • Odpowiedz
@korni007: ja nie applowy ale może to marketingowy bełkot, a moze jednak coś w tym jest, w końcu w ładowarkach jest elektronika np. standardy szybkiego ładowania to nie tylko wieksze natężenie ale tam odbywa się połączenie i negocjacja z urządzeniem jakiego standardu ładowania można użyć. Więc może Apple coś tam robi dodatkowo a nie tylko przesyła prąd.

Kabel raczej bez znaczenia przy ładowaniu ale prędkość przesyłu kabla zależy od samego
  • Odpowiedz
@chuckmls: to jest nówka sztuka misiu.
Tzn. była 2 lata temu, ale zachowywała się identycznie. Teoretycznie powinienem go już wymienić na nowy, bo tak mówi polityka firmy, ale nie chce mieć takiego samego gówna, tylko zajmującego jeszcze więcej miejsca w kieszeni...
  • Odpowiedz
@korni007: Markowa ładowarka nie uszkodzi iPhone, może to być xiaomi, samsung byle miało to jakieś atesty i wykonanie na poziomie. Kable natomiast wyłącznie certyfikowane a nie tania #!$%@? od chińczyka, Chińczyk również ma bardzo dobre, ori układami z certem mfi ale nie kosztują one 5zl
  • Odpowiedz