Wpis z mikrobloga

@userrrr mnie i tak najbardziej #!$%@? teoria że iPhone należy ładować ORYGINALNYM przewodem i ORYGINALNĄ ładowarka XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie wiem #!$%@? w innych ładowarkach i przewodach płynie inny prąd który #!$%@? telefon czy co? XD
Jacyś #!$%@? idioci to wymyślili i rozsiewają to dalej XD

A co do przewodów to zwykły przewód lightning z baseusa i problem z #!$%@? się. Kablem rozwiązany XD
@DzikiBomber lol XD pokaż #!$%@? gdzie masz tą elektronikę w kablu XD hit dnia #!$%@?.... Elektronika sterującą ładowaniem znajduje się tylko i wyłącznie w telefonie i ewentualnie w ładowarce (jeżeli wspiera qc lub pd, wtedy po linii data komunikuje się z telefonem żeby sprawdzić jakie napięcie może puścić do telefonu) Kabel to kabel, żyły typu linka zakończone złączami i nic więcej XD ewentualnie mfi jakieś i tyle

@Livian dobry zamiennik jest równie
@korni007: I bardzo dobrze ze tak zrobili, ludzie kupowali sobie iphone do tego case za 3zl kabel za 2zl i byli zadowoleni a nie tak jak być powinno, jak kupujesz drogie rzeczy to dodatki tez są drogie, ja kupiłem ostatanio 30 kabel za 89zł (na przełomie 10 lat) i jeztem zadowolony, case to samo mam za 315zł bo nie mam telefonu za 700zl aby mieć do niego case za 3zl tylko
@korni007: no akurat tu masz zero racji, dwa iphone - SE oraz 5S #!$%@?łem nieautoryzowanymi akcesoriami, wysiadał moduł zasilania (jesli dobrze pamietam byl to modul U2) czego efektem był spadek baterii ze 100% do 0 w ciągu pół godziny. Nie znam się ale się wypowiem