Wpis z mikrobloga

@Zoriuszka: Jak ktoś ma duże niedobory to może brać przez krótki okres 10000, jednak branie w ciemno takich dawek moim zdaniem jest bez sensu. Jak masz w normie to wystarczy brać 2000-4000 żeby ten poziom podtrzymywać.
@Zoriuszka: Często bolały mnie mięśnie i stawy przy treningu 6x w tygodniu więc zacząłem brać to + ZMA + Omega 3 + witaminę C codziennie no i zacząłem więcej spać.
Obecnie nie mam żadnych problemów z regeneracją ale nie wiem na ile to zasługa witamin a na ile snu, nie pamiętam po jakim czasie mi się poprawiło.

Ogólnie to po prostu wypoczęty się teraz czuję i mam więcej energii.
@Zoriuszka: znalam lekarza, ktory swoim pacjentom przepisywal cala butelke vigantolu na raz do wypicia czyli 200 000 IU a pozniej juz normalnie suplementacja 2000 1x dziennie xD sa tez preparaty ale na recepte do brania raz w tygodniu 7000 IU albo raz w miesiacu 30000 IU ja w tym roku biore 10 000 IU raz w tygodniu i czuje sie ok
@Waylon_Jennings: Nie chciałem być niegrzeczny i pytać wprost o wagę, BMI jest chyba bezpieczniejszym pytaniem ( ͡º ͜ʖ͡º). A pytam, bo 4000I.U. jest polecaną dawką dla osób otyłych, chociaż czytam, że niektórzy ładują po 10k i więcej. Sam biorę jednego dnia 2k drugiego 4k, a poziom planowałem oznaczyć za 2-3 miesiące, ale skoro po 4k miałeś tak wysoki poziom, to chyba zostanę przy 2000 I.U. dziennie.