Wpis z mikrobloga

#neuropa #konfederacja #bekazkonfederacji #4konserwy #polityka #szury

KONFEDERACJA JEDYNĄ ALTERNATYWĄ!

KAŻDY ZNAJDZIE TAM DLA SIEBIE POKEMONA

STOP TERROROWI SANITARNEMU

TAKO RZECZE GRZESIU BRAUN I JUSTYNA SOCHA XD

Jak wy się nie wstydzicie głosować na ludzi, którzy urządzają sobie konferencje prasowe na temat #koronawirus z takimi ludźmi jak Justynka Socha, która nie ma bladego pojęcia na temat medycyny.
Pobierz N.....t - #neuropa #konfederacja #bekazkonfederacji #4konserwy #polityka #szury

KONF...
źródło: comment_16021715491RtOmSCoZFTni5k71buvvK.jpg
  • 20
@Neubert: nie, nie wstydzę się, przynajmniej lewaków boli dupa, a jeśli mowa o wstydzie to ja bym prędzej uważał na głosowanie na ludzi dzięki którym od 30 lat mamy tutaj bantustan XD
@kksu

neuropejczycy nie potrzebują bardziej wyszukanych odpowiedzi bo i tak nic one nie dadzą


A mnie się wydaje, że po prostu na tylko tyle cię stać. :)

Ale nie martw się - wielu ludzi, w tym również i ja karmiło się kiedyś tym mitycznym bólem dupy lewaków, ale z biegiem czasu przeszliśmy na dobrą stronę mocy i zaczęło wyśmiewać się z szurskich poglądów Korwina i jego klaunów :).

Czego życzę również i
@Neubert: ależ absolutnie mógłbym bardzo obszernie opowiedzieć o tym czemu na nich głosuję
ale co z tego jeśli to wszystko zostanie zbyte "tl;dr nikczemny prawak nazista foliarz szur"
@Neubert: Czemu głosuję na Konfederację?

Oczywiście nie chodzi tutaj o żadnych lewaków bo to jest kompletnie nieistotne. Jeśli miałbym do wyboru partię prawicową i lewicową, z których ta prawicowa, oczywiście, głosiłaby jakiś tam konserwatyzm, byłaby bardzo patriotyczna (albo przynajmniej sprawiałaby takie wrażenie) i być może byłaby gospodarczo liberalna, a ta lewicowa, powiedzmy, byłaby jakąś socjaldemokracją w stylu razemków (wyłączając ich stosunek do polityki zagranicznej), ale mankament byłby taki że ta prawicowa