Wpis z mikrobloga

Wbiłem na insta i zacząłem przeglądać te insta niunie. Zróbmy może podsumowanie.
Insta niunia:
-makijaże
-sesje fotograficzne
-filmiki na których podjeżdża mercedes z którego wysiada szofer, bierze z rąk damy 10-15 toreb z ciuchami marek typu LV, a następnie otwiera jej drzwi
-drogie restauracje
-drogie wina
-nieskończone ilości spehmiarzy obserwujących takie niunie
-wycieczki po całym świecie
-drogie nadsamochody
-wygląd często polepszany operacjami

Teraz skupmy się co ja i Ty mamy:
-wady postawy różnego rodzaju xD
-wykop i #przegryw
-ludzi na wykopie uważających się za lepszych siedzących z nami pół dnia na #przegryw XDDD
-cofnięta szczęka i druga broda
-niski wzrost
-chude nadgarstki
-patologiczne rodziny
-wizja kredytu 30 letniego na 30m2
-praca u Janusza za najniższa a jak za 160h zarabiasz 5k to żeś bogacz w Januszogrodzie
-drogie restauracje dla ciebie to kebab czy kfc
-komunikacja miejska z zulami którzy przegrywają bardziej od nas
-albo otyłość albo jesteś patykiem
-wizja pójścia na divy albo walenie konia do śmierci
-najszybszy samochód który daje ci najwięcej fanu to golf 3 i wspomnienia jak driftowales nim na rondzie w gminnym
-pochodzenie chłopskie lub robolskie
-brak przyjaciół
-nałogi

Pamiętajcie że ładne kobiety nie mają w życiu łatwiej. Te mniej urodziwe tym bardziej. Na pewno znacie dużo bezdomnych kobiet lub/i takich które się zabiły w wieku 20 lat. Bardzo mi przykro że muszą tak cierpieć.

#przegryw #heheszki #instagram #bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek
  • 17
@PeknietaMorda:
nie porównuj się z tym co ludzie pokazują na social mediach.
całe te konta to jeden wielki fake.
najpierw dziewczyna #!$%@? mułem wstaje, myje się, sra, je, dzwoni po fotografa, nakłada makeup, a potem kładzie się do łóżka i robią jej zdjęcia, że niby dopiero wstała i wygląda odrazu zajebiście.
drogie samochody są wypożyczone, wygląd podkręcony przez photoshop itd, itp
żadna z nich nie wrzuci na instagrama informacji, że brakuje
@wyrozumialy_normik: Fajnie ale ty podałeś standardowo oklepany tekścik że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Prawda jest taka że mercedes jest dla nas drogi ale dla takich ludzi nie. Mercedes czy bmw bo nie pisałem tu o lambo... Dużo jest takich co napisałeś ale jest równie dużo takich którzy mają serio takie życie.