Wpis z mikrobloga

No i znajomi żony obrażeni na mnie po wczorajszej imprezie, na szczęście mój #rozowypasek nie krytykował mnie za to co powiedziałem i zgadza się ze mną... Tylko mogłem zrobić to subtelniejszy sposób. Od początku, para znajomych wpadła do nas wczoraj na kawkę i z gadki wyszło od razu że chcieli darmowe porady prawne, bo znajomego młodszy brat, adept szkoły szybkich i wściekłych w swoim nowym 4 letnim #bmw spowodował wypadek przy (176km/h) i zabił kobietę - żonę, matkę, babcię. Rodzina sprawcy próbowała nie wiem jak to nazwać "przekupić" poszkodowaną rodzinę, aby młody dostał jak najmniejszą karę w zawieszeniu, jednak ta druga rodzina chce jak najsurowszej kary więzienia dla sprawcy, żadna kasa ich nie obchodzi. Znajomi lament, że młody #!$%@? sobie całe życie (za dwa lata miał brać ślub) i nie rozumieją dlaczego tamci nie chcą iść na ugodę i kasę... No to odpowiedziałem:


#gorzkiezale #patologiazewsi
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kollo: Ale Ty jestes prawnikiem i prosili o pomoc?

Wg mnie mogles potraktowac ich łagodniej bo co oni są winni głupoty brata? Skoro to są Wasi znajomi, mogłeś być delikatniejszy a przede wszystkim nie dobijać ich. Bo to dla nich rownież rodzinna tragedia i szukają moze jakiegoś wsparcia.
  • Odpowiedz
@Ramamon: No tak, żona ma przestać się kumplować z koleżanką bo jej szwagier spowodował nieumyślny wypadek. Jak bym miał tak dobierać znajomych i wykluczać każdego, kto ma czarną owcę w rodzinie to nie miałbym znajomych.
  • Odpowiedz
@Mirkowy_Annon: No z jednej strony myślę podobnie jak Ty. Znam swoich braci bardzo dobrze i wiem, że jeśli spowodowali by wypadek śmiertelny to naprawdę chyba podczas zasłabnięcia, zawału lub nie wiem. Podobnie bym pewnie pytał każdego co może chociaż jakoś trochę pomóc.
  • Odpowiedz
w swoim nowym 4 letnim #bmw spowodował wypadek przy (176km/h) i zabił kobietę - żonę, matkę, babcię


@Kollo: Daj artykuł na lokalnej stronie internetowej, albo #!$%@? z tymi bajtami generowanymi według schematu mirka bajciarza.
  • Odpowiedz
@Tomasztom: Jak mam udowodnić że to nie bait? Nie odpowiadam na takie pytania, bo nie mam jak, Mimo wszystko trochę mnie ludzie z wykop uspokoili, że nawet jeśli jak to mówię dadzą się przekupić zadośćuczynieniem czy tam jakimiś przeprosinami to młody i tak odsiedzi swoje, a nie jak im ktoś powiedział, że dostać może zawiasy.
  • Odpowiedz
@Kollo: Mordo ja jestem może #!$%@? ale przeglądając twoje posty to ..
1:Najpierw jesteś web-developerem :
https://www.wykop.pl/wpis/52491687/swieza-graficzka-stworzyla-layout-menu-po-kolku-na/
2:Teraz w tym poście prawnikiem
3.Nie grzeszysz pieniędzmi.Bo wybacz ale nie wyobrażam sobie by jakikolwiek web-developer z własnego wyboru pracował na najtańszym procku z Intela,na procku który był chyba najtańszy w historii
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Radzę czytać ze zrozumieniem...
1. Tak, działam w tym.
2. Gdzie napisałem, że jestem prawnikiem i przyszli do mnie?

a dalsze punkty, nie wiem po co mam Ci odpisywać, jaki mają związek z tym postem? Jak Ci ulżyło po zmyślaniu historii i oczernianiu
  • Odpowiedz