Wpis z mikrobloga

No i znajomi żony obrażeni na mnie po wczorajszej imprezie, na szczęście mój #rozowypasek nie krytykował mnie za to co powiedziałem i zgadza się ze mną... Tylko mogłem zrobić to subtelniejszy sposób. Od początku, para znajomych wpadła do nas wczoraj na kawkę i z gadki wyszło od razu że chcieli darmowe porady prawne, bo znajomego młodszy brat, adept szkoły szybkich i wściekłych w swoim nowym 4 letnim #bmw spowodował wypadek przy (176km/h) i zabił kobietę - żonę, matkę, babcię. Rodzina sprawcy próbowała nie wiem jak to nazwać "przekupić" poszkodowaną rodzinę, aby młody dostał jak najmniejszą karę w zawieszeniu, jednak ta druga rodzina chce jak najsurowszej kary więzienia dla sprawcy, żadna kasa ich nie obchodzi. Znajomi lament, że młody #!$%@? sobie całe życie (za dwa lata miał brać ślub) i nie rozumieją dlaczego tamci nie chcą iść na ugodę i kasę... No to odpowiedziałem:


#gorzkiezale #patologiazewsi
  • 135
  • Odpowiedz
@Mave: Akurat więzienie jest mało efektywną karą, kolejna morda na utrzymaniu wszystkich obywateli. Lepsze byłyby prace przymusowe, z przekazywaniem kasy rodzinie zmarłego.
  • Odpowiedz
znajomego młodszy brat,


@Kollo: To samo bym powiedział, gdyby ktoś z mojej najbliższej rodziny coś takiego odwalił. Ale #!$%@?, jakiś brat znajomego? Ja #!$%@? xD Ludzie serio nie mają o co się kłócić.
  • Odpowiedz
@Kollo: A co tutaj rodzina poszkodowanej ma niby do gadania? Prokurator na nim siądzie i będzie go dojeżdżał, a nie rodzina poszkodowanej,

Znajomi lament, że młody #!$%@? sobie całe życie (za dwa lata miał brać ślub) i nie rozumieją dlaczego tamci nie chcą iść na ugodę i kasę.


Jaką ugodę? Przecież oni nie są stroną.

Cała ta historia to bujda na resorach.
  • Odpowiedz