Wpis z mikrobloga

  • 945
Mirki i mierableki, potrzebuję rady... Niby absurdalna sytuacja aczkolwiek zdarza się już kolejny raz. Pracuję jako kelnerka, w dużym mieście, ekipa jest bardzo w porządku, szef również, można się z nim spokojnie dogadać. Natomiast w kwestii wynagrodzenia (mam płacone dniówki, jemu jest tak wygodniej a ja nie mam problemów z oszczędzaniem więc przystałam na te propozycje) jest już gorzej. Codziennie ucina mi albo to pół godziny albo godzine, po prostu płaci mi raz 13 złoty, raz 6 złoty mniej. Codziennie się o to upominam, wtedy sprawdza grafik i faktycznie wypłaca mi te pieniążki, ale przy tym bardzo głośno komentuje w stylu : "Boże, czy ty musisz być taka dokładna" lub "Jakby ci robiło różnice to 6 złoty". Inni nie mają z nim takich problemów tylko ja... Nieraz sprawdzam to dopiero w domu, i wtedy odzywam się do niego prywatnie przez messengera, i mówię że dziś zapomnial mi zapłacić i w odpowiedzi dostaje zazwyczaj to samo...
#zalesie #januszex #pracbaza #bekazpodludzi
Babojadek - Mirki i mierableki, potrzebuję rady... Niby absurdalna sytuacja aczkolwie...

źródło: comment_1602151323Lu9eqMJv6OwK3QrDDs77eH.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
@Babojadek: weź mu odpisz że te 13 zł to godzina twojej pracy i jak by tak pomylić się 100 razy to wychodzi dobra kwota a myli się często. Tylko bez grzeczności powiedz to wprost. A jak Ci wyskoczy z takim tonem to mu powiedz że taktyka odwracania kota ogonem i wywoływanie emocjonalnego szantażu opartego na twoich błędach uwłacza twojej inteligencji. Ja bym tak powiedział.
  • Odpowiedz
Uargumentowalem że rozumiem ich podejście


@Tempe2268: "Uargumentowalem że rozumiem ich podejście" co ja czytam XD robią z Ciebie niewolnika a Ty jak karaluch jeszcze ich usprawiedliliwałeś że ich rozumiesz, że robią z Ciebie frajera? czlowieku, żądaj nadpłaty za wszystkie godziny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamyczeq: minimalna stawka to 17zl ¯_(ツ)/¯ Nie mozecie uzyc tego argumentu na rozmowie?

@Goronco: minimalna to 17, ale brutto.
Odejmij podatek i ZUS to wyjdzie 13 ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Babojadek: szukaj pracy, a o pieniądze Ci należne przypominaj się codziennie, bez zlosliwosci. Trudno trzeba przetrwać jego gadanie. Ciekawe czy jak niektóre Wykopki byłby przyparte do ściany, to też by tak kozaczyły przed szefem, albo się zwolniły z dnia na dzień.
  • Odpowiedz