Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Przypominam Wam, że PUA to naciąganie i obiecywanie marzeń.
Spójrzcie tylko na to cudeńko!
Na portalach randkowych wcale nie liczy się wygląd tylko umiejętności prowadzenia rozmowy!
Nie ma znaczenia, że jesteś 165 cm, łysym jawletem!
Po zakupie tego specjalnego produktu będą do Ciebie pisać modelki 8-10/10!
Kiedy ten pajac przestanie naciągać inceli na orgie z modelkami po zakupie jego kursu?
Robi to jeszcze w tak beznadziejny i tandetny sposób. Widocznie jego klienci są aż takimi idiotami, że myślą iż kobiety na #tinder nie dają w prawo wysokich przystojniaków tylko facetów którzy kupili kurs uwodzenia przez internet.
It's over for PUA-cels

#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #incel ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #frywolny #szkalujprzegrywa
B.....W - Przypominam Wam, że PUA to naciąganie i obiecywanie marzeń. 
Spójrzcie tylk...

źródło: comment_16021492853tSTXQHNBQJ84RPPoCINij.jpg

Pobierz
  • 60
Jeżeli będziesz gadać o nowym dodatku do WoWa, religii, polityce, albo narzekać na swoją byłą lub swoją pracę, to raczej daleko nie zajedziesz.


@Domiman: xD
A wiesz, że na ziemi jest prawie 8 mld ludzi z czego prawie połowa to kobiety i wśród nich są takie co jara religia, gra wowa, narzekanie itd? To co ty proponujesz to: "Nie bądź sobą, nie gadaj o tym co cię kręci, nie pokazuj się
@Jestembogaty: Widzę, że nie posiadłeś ani zdolności czytania ze zrozumieniem, ani pojęcia o dynamice relacji damsko męskich. Jeżeli masz jakieś koleżanki, to popytaj ich jak wyglądały randki po których olewały faceta. Z pewnością wyciągniesz ciekawe wnioski. To, co napisałem w poście wyżej dotyczy PIERWSZEJ randki. Nie twierdzę, żeby o polityce, czy religii w ogóle nie rozmawiać z dziewczynami. Pierwsza randka jest po to, żeby przełamać lody i żeby ludzie poczuli się
Już wole walić konia do końca życia niż być z laską, która nie chce mnie takiego jakim jestem.


@Jestembogaty: Serio masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo ja niczego takiego nie napisałem. Nie mówię, że masz być kimś, kim nie jesteś, tylko mówię o KOLEJNOŚCI w jakiej się znajomość prowadzi i że zaburzenie tej kolejności będzie prowadzić do słabej skuteczności.
tylko mówię o KOLEJNOŚCI w jakiej się znajomość prowadzi


@Domiman: No i to jest właśnie udawanie kogoś kim się nie jest, zamiast kierować się własnymi uczuciami co powinienem a co nie, to ja nie mogę lasce wspomnieć o czymś tam, bo jakiś PUA debil powiedział, że do 4 randki broń Boże! xD

@Jestembogaty: Ja #!$%@?ę () Wyobraź sobie hipotetyczne sytuacje:
1. Gadasz z kolegami w szatni po WFie, rzucacie sprośnymi żartami i jest beka, wszystkim jest wesoło.
2. Gadasz z matką o tym jak Ci minął dzień. Rozmowa wygląda inaczej niż z kolegami w szatni prawda?
3. Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną, elegancko ubrany i przygotowany, żeby się dobrze zaprezentować. Tutaj rozmowa wygląda jeszcze inaczej niż z kolegami w szatni,
2. Gadasz z matką o tym jak Ci minął dzień. Rozmowa wygląda inaczej niż z kolegami w szatni prawda?


@Domiman: A co jak matka lubi prostacki humor?

3. Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną, elegancko ubrany i przygotowany, żeby się dobrze zaprezentować. Tutaj rozmowa wygląda jeszcze inaczej niż z kolegami w szatni, czy z matką, czyż nie?


@Domiman: Na rozmowę o prace na budowie, albo w monopolowym też?

#!$%@? jaki ty jesteś
J.....y - > 2. Gadasz z matką o tym jak Ci minął dzień. Rozmowa wygląda inaczej niż z...
@Jestembogaty: widzę, że nie potrafisz dyskutować bez wyzywania drugiej strony, chociaż sam nie kumasz podstawowych rzeczy. W sumie aż tak mnie to nie dziwi. Wygląda na to, że zgodnie ze swoją przepowiednią faktycznie będziesz do końca zycia walić konia ¯\_(ツ)_/¯
Jak mnóstwo ludzi, którym pomógł Frywolny, inni trenerzy i PUA. To działa, wystarczy być konsekwentnym i DOKŁADNIE słuchać. Frywolny w przeciwieństwie do Samca Alfa i innych dzbanów mówi o rzeczach, które powinni ogarnąć faceci i nie zwala całej winy na kobiety.

@Blackpill_RAW:
@Domiman: daj spokój, nie ma sensu rozmawiać ze sfrustrowanymi incelami i spermiarzami. Sam nim byłem przez kilkanaście lat i wiem, co mówię. Trzeba ruszyć tyłek, ćwiczyć, znaleźć pasje, ogarnąć swoje negatywne cechy, zadbać o siebie i stopniowo będzie coraz lepiej. Ja poświęciłem na to cały rok. Pozwól im zd3chnąć w tej toksyczności.
@MajorKusiol:
" @Domiman: daj spokój, nie ma sensu rozmawiać ze sfrustrowanymi incelami i spermiarzami. Sam nim byłem przez kilkanaście lat i wiem, co mówię. Trzeba ruszyć tyłek, ćwiczyć, znaleźć pasje, ogarnąć swoje negatywne cechy, zadbać o siebie i stopniowo będzie coraz lepiej. Ja poświęciłem na to cały rok. Pozwól im zd3chnąć w tej toksyczności. "

Dokładnie, właśnie toksyczność , FRUSTACJA I DESPERACJA to łączy blakpilowych narzekaczy.
Zero optymizmu, tylko najgorszy