Wpis z mikrobloga

Paco rabanne pure xs night serio ma tylko 3.5 na fragrantice? Strasznie mi sie podoba ten zapach. Zamówiłem sobie próbkę spicebomb extreme, zeby zobaczyc jak pachnie dobry (4.4) zimowy zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
@m1chau: wszystko kwestia gustu,tam czasami jak coś nawet ładnie pachnie to zbesztają bo tani albo zbyt dużo ludzi używa ¯\_(ツ)_/¯ w sumie tak jak tutaj,j a kupiłem flache terre d'hermes po tak dobrych opiniach,po 2 dniach musiałem sprzedać ;)
  • Odpowiedz
Paco rabanne pure xs night serio ma tylko 3.5 na fragrantice? Strasznie mi sie podoba ten zapach


Nie sugeruj się ocenami, najważniejsze, że Tobie się podoba. Z czasem poznasz o wiele lepsze pachnidła.
Co do spicebomb Extreme, to też popłynąłem na fali hajpu i wg mnie jest tylko poprawny. Czuje w nim jakąś sztuczność i kurz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m1chau: te oceny trochę są z dupy. Często mniej więcej się z nimi zgadzam, ale im coś popularniejsze tym niższe oceny.
  • Odpowiedz
@m1chau: Połowa tego co mi odpowiada ma średnie opinie, a perfumy które maja super opinie w temacie parametrów na mnie trzymają krótko. To tylko opinie, często nawet nuty zapachowe które Ty wyczujesz będą mocno inne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mekekeke: Spicebomb Extreme zapadł mi lepiej w pamięci niz jak go parę dni temu znowu użyłem. Może dlatego że dosyć sporo zapachów poznałem w ciągu roku, albo jeszcze nie ta pora
  • Odpowiedz
@Volan: to pewnie jest powód. Pamiętam, jak do Encre Noire sport dostałem próbkę Acqua di Gio pH, który kiedyś robił na mnie ogromne wrażenie. Na dzień dzisiejszy, dla mnie to smród jakich mało, okropnie sztuczny przesłodzony melon, przy EN Sport pachnie to jak tani badziew z bazaru.
  • Odpowiedz
@Volan: nie mam porównania ręka w rękę. Spicebomb miałem raz na ręku ale wiem, że bardziej podobał mi sie Man In Black od Bvlgari. A 1899 jest dla takim bogatszym Man In Black :D
  • Odpowiedz