Wpis z mikrobloga

Panowie, po takim meczu, po takim widowisku to myślę, że pewne rzeczy należy uwypuklić... Wielki szacunek dla selekcjonera Jurka Brzęczka, on przeżywał czas trudny, czas niełatwy, rzekłbym wręcz, że zmagał się sam ze światem... a tymczasem dziś mogliśmy zobaczyć Drużynę przez duże D, drużynę walcząca, drużynę, której poszczególni członkowie pomagają sobie nawzajem, drużynę gotową do poświęceń... Ale co najważniejsze, była to ekipa grająca z pasją, grająca z pomysłem, widziałem w niej konsekwencję i kreatywność. Możemy rzecz jasna dyskutować, że ostatnie pół godziny było słabsze, ale selekcjoner chciał wówczas przetestować inne opcje, inne warianty. Umówmy się, miał do tego prawo przy wyniku 4:0, ale jeśli chcemy notować postęp, to chłopcy muszą się wystrzegać nonszalancji w grze, tego lekceważenia przeciwnika. Chce też wyróżnić szczególnie jednego zawodnika. [Zwraca się bezpośrednio w stronę kamery] Kamil Grosicki. Kamil, jako skromny chłopak z Dębicy kłaniam ci się nisko, bo kolejny raz pokazałeś na boisku serducho dla biało-czerwonych barw. Trzeba powiedzieć, że byłeś liderem na boisku, byłeś przywódcą, byłeś Kapitanem jak Jerzy w Barcelonie na igrzyskach olimpijskich i myślę, że to jest dobry moment byśmy uświadomili sobie, że wszyscy jesteśmy drużyną narodową. Pozdrawiam was wszystkich z Gdańska i oddaję głos do studia. Halo, Warszawa.

#mecz #kanalbekowy
źródło: comment_16021027368mgdDtv9fUUSUBWQHC6My8.jpg
  • 21
@ekjrwhrkjew:

Ale zaraz, chwileczkę... Pani eee Małgorzata? Ja tutej Mateusza będę brał w obronę, bo on zna Jurka od 1996 roku... Co proszę? Ale co Jurek, co Jureczek?! Pani eee Małgorzato, ja powiem tako jedno rzecz... My tu w naszym męskim eee gronie lubimy polemikie, my lubimy dysku...? Dyskutować, ale czy ja się obrażam, jak ktoś na mnie mówi po imieniu? Ale jak, że wszyscy mówią "Panie prezesie"?! No nie... tak
źródło: comment_1602103333xpRv88uJPLUOlUJZAQC5wd.jpg
@aut91 tak panie Zbigniewie ale czy kojarzy pan takiego piłkarza jak van Dijk? No właśnie to chyba dobry piłkarz tak, jeden z najlepszych obrońców na świecie? I czy pamięta pan co on powiedział o naszej reprezentacji? Tutaj chce też powiedzieć że uważam van djika za bardzo przystojnego mężczyznę tak samo zresztą jak jurgena kloppa. Poza tym jeszcze jedno pytanie do wszystkich panów awansowaliśmy na euro? Tak czy nie?
Ja muszę osobiście przyznać że kompletnie nie podzielam waszych zachwytów nad dzisiejszą grą reprezentacji i apeluję żebyśmy chociaż poczekali z tym optymizmem do Niedzieli. Okej wygraliśmy, zadebiutowały nowe twarze fajnie, ale czy tutaj można mówić o jakimś pomyśle Jerzego Brzęczka, nie wydaje mi się. Nasz trener dał zagrać dziś piłkarzom, których domagali się już od dawna dziennikarze. Wydaję mi się że kibic o przeciętnej wiedzy piłkarskiej wystawiłby dzisiaj podobną jedenastkę z Moderem,
źródło: comment_1602105939BwtRhcT2BmjrEhl3EvSHOU.jpg