Wpis z mikrobloga

Jest jakis patent na ultra pressing? Gram z gościem w 4 lidze. On ma skład Brazylijczykow z dupy i nie mogę nic zrobić. Jak mu zabieram piłkę to ona zostaje przy nim a mój leży. Gorertzka zostaje przepchnięty przez williana, a jak ja chce wyjść z akcja to mnie kasuje faulem bez odbioru piłki ¯\_(ツ)_/¯ przydzieliło mnie do 4 ligi i tu wygrać meczu nie mogę. Niby w trakcie włączam ten pressing zespołowy ale to wgl nic nie daje. Wam też środkowi obrońcy robią często dziury w obronie? U mnie piszczek i Hernandez
#fut
  • 8
@Prudel: jak grasz z pressingiem to nic dziwnego, ze masz dziury w obronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj we własnej taktyce ustawić pressing po utracie piłki. Ilu masz defensywnych pomocników?
W 20 grałem 442 z oressingiem po utracie, teraz mam zbalansowane w 442, ale włączam pressing zespołowy czasem bo inni też tak mają mi się wydaje i muszę to skontrować. A co do luk to chodzi mi że bronię skrzydłowego, patrzę a środkowi #!$%@?ą też do skrzydła. Gram bundes i w środku mam cana zostań z tyłu i goretzke zbalansowany(obydwaj z cieniem)
@Prudel: ja gram Nacho i Hermoso w 2/3 lidze i rzadko robią dziury. Też dwóch CDM, krycie środka, jeden zostań z tyłu, drugi zbalansowany. Boczni obrońcy zostań z tyłu i obiegaj
@Prudel: Najlepiej sprawdza się tiki taka do wyprowadzania piłek przy przeciwniku z pressingiem. Szybkie podania na jeden kontakt. Zasada jest taka, że nie obracamy się z piłką (bo ją stracimy).
Co do dziur w obronie, wraca zasada z 19', nie ruszać najlepiej obrońców a latać defensywnymi pomocnikami. Defensive Awareness zdaje się ma duże znaczenie przy ustawianiu także. Można też pokombinować z Cofniętą Obroną gdy przeciwnik atakuje (zmienić w trakcie jak my
@euro2000: muszę chyba jednego środkowego zmienić bo piszczek ma wysokie w ataku ioze dlatego #!$%@? z pozycji. Jakbyście jakieś inne ustawienie polecili to chętnie bym skorzystał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurasso: 4231, dałem podobne wytyczne jak poprzedniej fifie, na razie gra mi się całkiem przyjemnie i nie próbowałem innych