Wpis z mikrobloga

A jak liczyć czas w metrze, skoro kasuję przy bramce a metro przyjeżdża po 10 minutach. To na bilecie zostaje mi tylko 10 minut? Jestem absolutnie przekonany, mimo żółci wylewającej się z niektórych komentarzy powyżej, że było na ten temat jakieś inne wyjaśnienie. W autobkach i tramwajach sprawa jest absolutnie jasna.
@ygreko: To włączaj stoper od momentu skasowania biletu do przyjazdu metra i wytłumacz swoje mądrości kanarom - na pewno się z tobą zgodzą i obejdzie się bez mandatu.
w metrze wszedzie masz zegary kiedy przyjedzie metro


@InterferonAlfa_STG: Na pewno widzę te zegary przed skasowaniem biletu? Kojarzę, że są one dopiero na stacji, już za bramkami.

75 minut albo 1 linia do konca.


@InterferonAlfa_STG: Tak! Właśnie o to mi chodziło, dzięki za tę informację! Czyli ta opcja jest dostępna tylko dla 75-minutowych a nie 20-minutowych. Dziękuję za wyjaśnienie.
to to jest #!$%@? () bo wsiadając do autobusu nie wiesz czy nie będzie korka gdzieś po drodze


@DoloremIpsum: W takim razie władzom Warszawy zależy na tym, aby mieć wyżyłowane rozkłady (myślisz, że w 15 minut dojedziesz) a potem robi się korek i miasto kasuje za kolejne bilety. Patalogia troszku...