Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cieliczka: no właśnie jestem po badaniach i mam trójglicerydy 300 gdzie norma jest 150 więc mogę mieć podobnie we łbie. Od dwoch dni tabletki oraz dieta aby jeść odpowiednio aby to gówno zbic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
no właśnie jestem po badaniach i mam trójglicerydy 300 gdzie norma jest 150 więc mogę mieć podobnie we łbie. Od dwoch dni tabletki oraz dieta aby jeść odpowiednio aby to gówno zbic


@Rodriquez: Spokojnie. Dobrze, że zrobiłeś badania i wiesz na czym stoisz. Udary mają ci, którzy badań nie robią albo robią ale się nie przejmują. Jak zmienisz tryb życia na trwałe to możesz mieć idealne wyniki. Poniżej rozkład występowania udaru
Pobierz cieliczka - > no właśnie jestem po badaniach i mam trójglicerydy 300 gdzie norma jest...
źródło: comment_1602021334NidY920PfS9ndZyrIhNl6Q.jpg
Co cię skłoniło do badań? I czy można to całkowicie przywrócić do stanu poprzedniego?


@Ayano: Nie wiem co mirka skłoniło ale ja przed 30-stką zrobiłem niemal wszystkie możliwe badania krwi i też mi np. glukoza wyszła za wysoka i trochę cholesterol (a od zawsze jestem w świetnej formie fizycznej). I zdecydowanie moża całkowicie przywrócić tętnice do stanu poprzedniego, wiele badań na ten temat jest - łącznie ze zdjęciami pokazującymi jak znika
@cieliczka: @Ayano:
Co mnie skłoniło?
Permanentne zmęczenie, senność a z drugiej strony nerwica natłok myśli, i swędzenie barków/twarzy.

Zwykłe wejście po schodach kończyło się zadyszką, ostatnio pomagałem znajomych popchnąć samochód aby zapalił i myślałem że zjadę na zawał.
Nie jestem otyły, mam nadwagę rzędu 7kg co mnie zszokowało gdy zobaczyłem tak wysoki cholesterol.
Praca przy komputerze wyniszcza, kiedyś dużo ćwiczyłem i takie nagłe zaprzestanie jakiegokolwiek ruchu rozwaliło organizm.

Mam przepisany