Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cinkito: @miki4ever: świetne są te efekty specjalne! W grze z fabułą muszą być dodatki tego typu. Jak dla mnie to dodaje mega klimatu. Dzięki temu bardziej wkręcam się w historię gry. Kiedyś były po prostu filmiki jako przerywnik a teraz interaktywna akcja. @OZIMONSTER: zacząłem od początku, zostało mi tylko dziedzictwo ale to ogram za jakiś czas. TLOU również za mną. Ogólnie to mam kilka tytułów do ogrania także będzie
@esquina: The Lost Legacy też jest bardzo dobre, można powiedzieć że to taki fanserwis dla miłośników serii. Nie ma Nathana niestety, ale Chloe też spoko (:
@esquina: jeżeli nie grałeś w days gone to bardzo polecam, tez jest mega dopracowane jak uncharted, smaczki i detale. a jak jesteś w stanie przeboleć mniej dopracowaną gierkę o podobnej tematyce to polecam tomb raider, tez przyjemna
@esquina: Jeśli nie grałeś w poprzednie części przed tą to żałuj. Poryczałbyś się na końcu ze wzruszenia znając całą historię od początku - przez te wszystkie części :). TLOU1 i później TLOU2.
Też polecam GOW3, od tej gry przesiadłem się na single z pcta na PS4. Choc klimat mi początkowo nie podpasowal i po pierwszych 2h miałem miesiac na półce to jak do tego wróciłem to grałem w każdej wolnej chwili. Prowadzenie historii, mnóstwo ciekawostek mitologicznych ciekawe postacie i te momenty jak nagle coś olbrzymiego staje się interaktywne typu rozpada się góra albo walczysz z potworem który nie mieści się w kadrze. To była