Wpis z mikrobloga

@esquina: Ja po tym bezpośrednio grałem w The Rise of Tomb Rider i oczywiście to nie to samo ale podobało mi się. Widzę, że dużo osób poleca Days Gone więc jak przejdę Wiedźmina kolejny raz to rozpocznę.
  • Odpowiedz
@esquina ja mocno się buntowałem przed GoW 4, bo w ogóle mnie nie interesowała mitologia nordycka, ale po przejściu GoW 4 jestem w totalnym szoku
  • Odpowiedz
Opie a co ja mam powiedzieć, jak ta gra mnie tak wciągnęła, że przeszedłem ją za JEDNYM posiedzeniem, w 8h jakoś. I żałuję, że ta przygoda tak szybko się skończyła bo zgadzam się, że ta gra to arcydzieło.
  • Odpowiedz
@esquina: Ta gra jest mega przehypowana przecież to jest na poziomie zwyklego tomb raider pewnie nie grałeś często w inne gry dlatego cie tak szokuje jest dużo gier na podobnym poziomie jak nie lepszych
  • Odpowiedz
@niko444: sama historia jest ok, ale tu chodzi o gameplay i takie detale które zwiększają imersje. gra jest banalnie prosta, strzelanie jest słabo zrobione ale przyjemność z gry jest na najwyższym poziomie. pewnie dlatego wiele osób tak dobrze ja wspomina
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziel0ny: jakoś do tej pory nie trafiłem na lepiej dopracowaną graficznie grę. Sporo detali otoczenia, rewelacyjne animacje postaci. @konserwix: hmm mi się dobrze sterowało, ruchy postaci bardzo realistyczne. Robi wrażenie.
  • Odpowiedz