Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście że nieuzasadniona, co mnie obchodzi jadący innym pasem skoro nie zmieniam pasa ruchu tylko cały czas jadę swoim pasem? Pojadę i on sobie zmieni pas za mną. Już widzę jak na egzaminie będę się tam zatrzymywać i go puszczać. W ogóle jak właściwie "puszczanie" ludzi jest postrzegane na egzaminie? Swój robiłem tak dawno, że nie pamiętam, raczej nie było potrzeby nikogo przepuszczać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Byli już poza skrzyżowaniem. Gdyby intencją organizatora ruchu było danie pierwszeństwa jadącym z drogi głównej, dałby by dla skręcających obok wysepki linię zatrzymania P-13 (trójkąty) i znak ustąp, a dla głównej linię przerywaną pozwalającą na wjazd bezpośrednio przed nosem skręcających.

Zamiast tego, organizator poprowadził ciągłą poza skrzyżowanie. Jak dla mnie interwencja z dupy.

W sumie ciekawie byłoby zapytać Dworaka z Jedź Bezpiecznie co o tym myśli (on też nie zawsze
@AnonimoweMirkoWyznania po pierwsze mogła tego kierunku nie zauważyć bo samochód był po prostu z boku a instruktor menda który siedział po prawej stronie widział go doskonale ale osoba po lewej nie a po drugie L miała pierwszeństwo
@AnonimoweMirkoWyznania: chłop nie powinien być instruktorem nauki jazdy, kursantkę #!$%@? obchodzi, że ten z prawej chciał zmienić pas, a z resztą on go nie zmienił, po prostu zwolnił nawet nie mając włączonego kierunkowskazu, dopiero jak instruktor zahamował to przy wyprzedzaniu elki wrzucił kierunek - co ona miała szklaną kulę wyciągnać? Jest wysepka, jest obszar wyłączony z ruchu, po którym jest jeszcze kawałek linii ciągłej to na #!$%@? ona miała niby ustąpić
@frikuu: @klagu: @lubiep: @GaiusBaltar: @oblesny_wujek: @vertical: @eaxene:
Ja obejrzałem kiedyś kilka filmów tego instruktora i mi się spodobały, ale często przesadza, faktycznie.
A tutaj na przykład w najnowszym filmie jest wrzucone książkowe wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, a podczas jazdy nie zwrócił nawet na to uwagi. To co się potem dziwić, że ludzie na ulicach nawet nie wiedza, że wyprzedzają, jak instruktor na to nie