Wpis z mikrobloga

@magnat32: Damski odpowiednik przegrywa. Tworzy sobie jakieś irracjonalne standardy, a następnie płacze wokół że nikt go nie chce. I tak samo zapewne jest z Klaudią, która nie widzi problemu w sobie tylko w tym że wszyscy faceci powyżej 180 są zajęci (co jest oczywiście bzdurą).

Chłopak jest wyzywany - chlip chlip, 8:1, gdzie jest szkolna psycholog, pewnie pije kawkę

Dziewczyna jest wyzywana od podstawówki - "nic śmieszniejszego dziś nie przeczytacie"


@
Zasadniczo to inni ludzie są odpowiedzialni za te kompleksy.


@Zamanosuke:jedyną osobą odpowiedzialną za kompleksy jest ich właściciel
bo albo masz jakąś wadę - i to jest wtedy zwyczajny fakt i trzeba się z nim albo pogodzić(na przykład wzrost) albo naprawić (np. brak znajomości języka obcego)
albo masz kompleksy - czyli wyimaginowane problemy

Z tym że te kompleksy się z powietrza nie wzięły.


pogadaj z jakimiś kobietami kiedyś o ich kompleksach to
  • 1
@Kowixx tu jest ten problem ze ja sie smieje z wimaginowanych problemow kobiet , a nie ze ktos sie z kogos smieje - nigdy nie pietnowalem ludzi ale ostatnio artykuly na wp to po prostu zbior memow


@magnat32: Wylewa się z ciebie żółć i nienawiść z powodu kompleksów. Ile masz wzrostu? 160cm?

@krwawytornister nie mierz ludzi swoja miara kolego, ja akurat jestem dosc wysoki , i smiesza mnie wlasnie problemy tego
jedyną osobą odpowiedzialną za kompleksy jest ich właściciel


@Fearaneruial: Kompleksy nie mogą być kompleksami bez co najmniej dwóch osób: Osoby zakompleksionej i tzw. lustra. Lustro mogło coś powiedzieć lub zrobić (chcący bądź niechcący ) co spowodowało u osoby A zakrzywienie swojego postrzegania.
Zgodzę się jednak że to od właściciela zależy ich siła. Tak że tzw. initial spark przypada na osoby postronne ale ich hodowla to już osoba tego który ma kompleksy.
jedyną osobą odpowiedzialną za kompleksy jest ich właściciel


@Fearaneruial: czyli jak ludzie uznają, że masz #!$%@? nick i będą ci mówić, że masz właśnie taki #!$%@? nick to twoja wina, że sobie taki wybrałeś?
Trochę taki victimblaiming, cos jak szkalowanie zgwałconych osób, że "byli wyzywająco ubrani" xD
@niochland:
Przeczytaj resztę wpisu.
Jeśli każdy dookoła mówi Ci że twój nick jest słaby i że podpisywanie się RozjebywaczCipek88 na forum uczelni jednak nie jest dobrym pomysłem to też jest victimblaiming?
Ale jeśli ktoś Ci raz napisze że niochland mu się śmiesznie kojarzy no bo wiesz, "nioch nioch nioch XD" a Ty potem się będziesz miesiąc zamartwiać i powtarzać sobie w głowie że jesteś śmieszny przez komentarz jakiegoś randoma. To tak,