Wpis z mikrobloga

No więc przypominam Mirki, że za nami half season finale czyli 16 odcinek który powinien zostać wyemitowany w kwietniu tego roku ale z wiadomych przyczyn odbył się w minioną niedzielę (widzę, że na tagu cisza więc chyba wszyscy zapomnieli lub nie śledziliście zapowiedzi). Cóż, miejmy nadzieję, że druga połowa 10 sezonu rozpocznie się w marcu 2021 bo zapowiada się mega ciekawie. Bez spoilerów, zresztą w odcinku za bardzo nie ma czego spoilerować. Stare dobre TWD, stary dobry klimat, stare dobre charaktery postaci. Końcówka jak to finał, napędza kolejne przygody naszej ulubionej grupki walczącej z zombiakami.

Aż ciarki przechodzą kiedy człowiek się orientuje, że to już 10 lat emisji, za kolejne 10 będę miał 41 lat. O ile jeszcze w 2020 nie nastąpi apokalipsa zombi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie poglądowe dwóch największych bad ass-ów obecnie w serialu.
#thewalkingdead #twd #walkingdead #seriale
Sloneczko - No więc przypominam Mirki, że za nami half season finale czyli 16 odcinek...

źródło: comment_1601940643VqjWWD09I3RD1TGXbgYjjV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sloneczko: Skończyłem oglądać w okolicach 6 sezonu, bo zrobiła się przewidywalna, przegadana telenowela.


Potem robi się lepiej? Warto się przemęczyć?
  • Odpowiedz
@Cyderek: jest różnie, raz lepiej a raz gorzej. Od 9 sezonu pojawiła się nowa showrunnerka Angela Kang i jest ciut lepiej, serial nabrał akcji. Jednak też nie należy spodziewać się fajerwerków, to serial o grupce ludzi którzy próbują przetrwać apokalipsę zombie :D Tutaj już wiele wydarzyć się nie może. Dlatego AMC we wrześniu ogłosiło, że sezon 11 będzie ostatnim sezonem serialu który swój ostatni odcinek datuje na jesień 2022 roku.

@
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Byłem mega fanem serialu i komiksu, ale przestałem oglądać po:


Autentycznie odechciało mi się oglądać bo zrobili to w taki kretyński sposób i strasznie odbiegli od komiksów.
Fear The Walking Dead tez oglądałem 2 sezony, ale to było tak kretyńskie że odpuściłem.
Może czas wrócić i trochę nadrobić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krs90 ftwd teraz biegnie równolegle z twd i wszystko się ze sobą zazębia chociaż ja nie oglądam ftwd. Ale mam dla Ciebie ciekawostkę, 4 października była premiera nowego serialu, Walking Dead Nowy Świat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Krs90: nie tylko smierc tej postaci ukazala sie w kretynski sposob. Andrea tak samo,a w komiksie totalnie inna kobieta. Brakuje mi tych osob teraz po wszystkich 10 sezonach. Ostatnio wrocilam do 1 i 2 sezonu i nawet Shane'a polubiłam
  • Odpowiedz