Wpis z mikrobloga

Gargamel atakuje reżysera życia, że jest bardzo stronniczy (konserwatywny), podczas gdy sam jedyne o czym mówi to
LGBT+, TRANSFOBIA, HOMOFOBIA, BLM, ŻORŻ FLOJD [i tylko nie wspominaj, że grał w filmie porno, lepiej o tym nie wspominać xDDD], RASIZM, POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ, EDUKACJA SEKSUALNA

Reżyser życia to typowy centrowiec. Do konserwatysty mu bardzo, bardzo daleko. Za to Gargamel to skrajna lewica. Pewnie twitterowe Julki będą go popierać niestety, no ale cóż.

Szkoda. Fajnie by było gdyby #szarpankizzyciem odniósł się jakoś do tej afery. Wiem, że zarówno nienawidzi reżysera życia jak i gargamela, więc mógłby tutaj obiektywnie obu panów wypunktować.

#teamrezyserzycia #gargamel #rezyserzycia #polskiyoutube #afera #4konserwy
  • 30
@Corkamalarza: Ja jestem ultra-konserwatywny, a np. zgadzam się w dużej mierze z jego filmikiem o osobach LGBT. Przecież to nie jest tak, że jak ktoś ma konserwatywne poglądy to od razu by wszystkie lesbijki i transów zagazował. Wręcz przeciwnie, codziennie widzę ludzi ubranych w tęczowe ubrania i jakoś to akceptuje, szczególnie jeśli to nosi jakiś gej, lesbijka (a nie płodna heteroseksualna julka, która chce zdobyć uznanie...)
@trevoz: co? Pewnie zaatakował go za ten film o samobójcach. Ale jak zrobił pierwszy film głównie z perspektywy kobiety to już jest w porządku

Nie zgodzę się że Gargamel to lewak, to bardziej demo liberał z zacięciem do tumiwisizmu
@cielak44: na podstawie czego on tam pokazuje, kilku głupich komentarzy bezcelowych? To na podstawie każdego farmazonku już można zrobić z kogoś rasistę, homofoba i od razu zwolennika Hitlera. No ja #!$%@?
@kcrgs: w teorii tak. Sam dostałbym łatkę nazisty , rasisty i homofoba na starcie xD
Ale weź pod uwagę że przez prawie godzinie są wytykane jego błędy co tworzy mocnego kopa dla niego.
Sam przykład że takie komentarze pisał prawie nic nie znaczą ale kiedy jest pełno błędów to one z każdym kolejnym zyskują na sile.
I tak z youtubera który udowadnia że można dobrze nagrywać i filmy miały jakieś ważne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: gargamel w swoim podcascie razem z Bartkiem często pokazują że są lewakami debilami którzy biorą wszystko co zgodne z ich ideologia za pewnik. Potem się okazuje że nId mieli racji ale sprostowania nie dadzą xD

Do momentu dzordza flojda było spoko jak #!$%@? 1h odcinek ze życie czarnych się liczy to już równia pochyla