Wpis z mikrobloga

Czy on te szczypce wbił ciężarnej w brzuch? XD Prawaki chyba myślą że aborcja polega na tym że dźgasz babę w brzuch aż dzieciak ze strachu #!$%@? do wiadra.


@Kozajsza: Te większe jakoś trzeba wyciągać¯\_(ツ)_/¯
PiS, PO, PSL czy nawet część episkopatu, bo nie popierają całkowitego zakazu aborcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Probz: i nawet (a przynajmniej jej części) Konfederacji, bo przecież w projekcie Godek aborcja była dopuszczalna w przypadku zagrożenia życia matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znasz ten prawacki klasyk, przyjdzie jakiś tłuk i niedorozwój umysłowy


@UchoSorosa: no właśnie przyszedłeś¯\(ツ)_/¯

(który wczoraj jak co niedziela był w kościele


@UchoSorosa: ja w kościele od lat nie byłem dzbanie lewicowy(σ ͜ʖσ)

i z braku argumentów będzie atakował ad personam lub rodzinę.


@UchoSorosa: jakie braki? Widać, że ze wsi poprzybywaliście, ale wieś z was nie wyszła i się czepiasz¯\
ja w kościele od lat nie byłem dzbanie lewicowy


@Kaczypawlak: No to się ładnie przestawiłeś lewaku. XD Wielki miastowy pan co do kościoła nie chodzi.

Widać, że ze wsi poprzybywaliście, ale wieś z was nie wyszła


Zdradził bym ci sekret jak wyglądała Polska 50 lat temu ale nie ogarniesz.
No to się ładnie przestawiłeś lewaku. XD


@UchoSorosa: won lewaku

Wielki miastowy pan co do kościoła nie chodzi.


@UchoSorosa: no z Warszawy(σ ͜ʖσ)

Zdradził bym ci sekret jak wyglądała Polska 50 lat temu ale nie ogarniesz.


@UchoSorosa: i powoli zaczyna wracać do tego co było 50 lat temu, bo schamienie miasta coraz większe, w sumie nie tylko miasta¯\_(ツ)_/¯
Sebastian, mama się pyta co chcesz na obiad.


@UchoSorosa: Nie mam żadnego Sebastiana w okolicy( ͡° ͜ʖ ͡°)

no z Warszawy

XDDDDDDDDDDDDDD


@UchoSorosa: Urodzony i wychowany w tym mieście, widać, że zazdrościsz słoiczku( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieje że o sobie nie mówisz xD


@UchoSorosa: Od kiedy nazwanie sprawy po imieniu jest wyrazem braku kultury?(σ ͜ʖσ
tak to jeden z elmntow manipulacji. Aborcja do 12 tygodnia ciąży odbywa się za pomocą środków farmakologicznych wspomagających poronienie, ale środowiska pro lajf aby zdobyć dla siebie poparcie manipulują ludzi tym, że abortowane płody są wyłącznie rozrywane narzędziami chirurgicznymi i że są to już wykształcone płody, które odczuwają ból


@galicjanin: jak już się płód rozwinie i pępowina będzie to bez nożyczek sobie nie poradzisz¯\_(ツ)_/¯