Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym hejtem na #keto? Nie może być tak że każdy je co chce i na czym się dobrze czuje? #dieta #mikrokoksy

Przecież równie dobrze to co na screenie można by podpisać "dźwiganie ciężarów najlepsze. Nie tęsknię za wódą co tydzien i śmieciowym zarciem. Nigdy nie czułem się lepiej" bo tak to widzą sebki z klubów ¯\(ツ)_/¯

zwolennicy zdrowego trybu życia i diety (opartej na tłuszczach, na węglach czy na czym komu wygodnie) powinni się jednoczyć w polemice z ludźmi którzy traktują swoje ciało jak śmietnik, zamiast wyzywać nawzajem. Ale to tylko moje zdanie ¯\
(ツ)_/¯

K.....x - O co chodzi z tym hejtem na #keto? Nie może być tak że każdy je co chce i n...

źródło: comment_1601888353nMePXo0QpvWKtmncqYFxVz.jpg

Pobierz
  • 54
@ChlopiecNastepneDrzwi: o tak, Szemraj to guru dla niektórych, nie jestem w stanie słuchać typa

Największą bekę miałam jak wstawili chyba na kanale Ani film w którym "odpowiadali" na zarzuty od innych youtuberow w tak dziecinny i ironiczny sposób, oczywiście komentarze wyłączone ( ͡° ͜ʖ ͡°) po jednym dniu film skasowany
@Nutellowa: jak się raz wypowiedziałem (z pół roku temu) bardziej rzeczowo niż w tym momencie na temat tych jego akrobacji z keto, na pewnej grupie z "fitnesski" w nazwie to specjalnie jego dziewczyna dołączyła do tej grupy żeby mnie zwyzywać xD warto dodać, że nie jestem nikim znanym, więc wojowanie z jednym randomem rzeczywiście miało sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na taką skalę na pewno, też 11 lat temu widziałeś keto cateringi i artykuły w magazynach sportowych?


@Sahkez: A widziałeś 11 lat temu aukcje magicznych garnków dla seniorów albo metodę na wnuczka?
również oszuści


@Sahkez: Którzy twierdzą, że węgle są odpowiedzialne za całe zło na planecie, a keto jest tak #!$%@? że nawet kalorii nie trzeba liczyć i człowiek robi 20 kilo mięśni zrzucając 20 kilo sadła nawet lepiej niż na bombie XD
@Sahkez: Tak, tak wiadomo - każdy kto wie że keto ma równie długą listę wad (albo i dłuższą) co zalet jest węglowodanowym fanatykiem i pewnie ma nawet płacone za to przez korporacje produkujące cukier xD
bo zacząłeś dopisywać jakieś brednie jak z reklam środków na odchudzanie


@Sahkez: Te brednie to jest standardowe #!$%@? keto-fanatyków którzy twierdzą że wpieprzają 4k kcal dziennie i chudną jeszcze przy tym kilo na tydzień XD
@Khaine: ale takie brednie to nie jest domena jednej grupy, każdy personal trejner ma magiczne poradniki jak jesc i jak najlepiej budować BEZTLUSZCZOWA masę a najlepszych i dostosowanych diet na rynku jest do porzygu. Marketing czyli ściema, i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)