Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć jakieś cele, nawet małe, ale po prostu nie mogę znaleźć. Mogłoby być to np prawo jazdy, ale zwyczajnie nie czuję potrzeby i nie przemawia do mnie gadanie, że "to wygoda", w mieście spokojnie se radzę bez samochodu, do tego llubię spacerować i łazić z buta, czy przemieszczać się rowerem. Mogłoby być to znalezienie pracy, ale perspektywa łagropolu na cały etat trochę mnie przeraża, a nie mam kompetencji na coś innego niż łagropol. Może nabycie jakiś kompetencji? No też tak sceptycznie jestem nastawiony.. Przecież lekarzem, inżynierem, prawnikiem czy programistą nie będę. I takim oto sposobem w zasadzie wszystko neguję i tkwię w takim bezsensie, jednocześnie neetując.
#przegryw #neet #bezrobocie
  • 16
  • Odpowiedz
I takim oto sposobem w zasadzie wszystko neguję i tkwię w takim bezsensie, jednocześnie neetując


@mieszkamzmamusia: Jak mi się nie chce rzeczy robić to się zmuszam bo wypracowałem dyscyplinę. Powtarzam sobie też to słynne "ain't nothin to it but to do it" i robię tak samo jak myję zęby rano tak i inne rzeczy i nie myślę o tym jak bardzo mi się nie chce. Po pewnym czasie się wyrabia
Smiecharz - > I takim oto sposobem w zasadzie wszystko neguję i tkwię w takim bezsens...
  • Odpowiedz
@ZdejmijTenAbazur: na neecie nie ma za bardzo co robić, zastanawiam się jak zapełnić czas, no to myslę, że warto byłoby zarobić jakąs kasę i na myśli mam jakiś łagropol. ale jak myślę o całym etacie, to aż nawet nie chcę składać cv, jedynie niepełny etat może bym przebolał jakoś. Nie oszukujmy się łagropol dla autystycznego przegrywa, może być jeszcze gorszy od neetu. Tak źle, tak niedobrze, nie wiadomo w którą
  • Odpowiedz
Nie oszukujmy się łagropol dla autystycznego przegrywa, może być jeszcze gorszy od neetu. Tak źle, tak niedobrze, nie wiadomo w którą stronę iść.


@mieszkamzmamusia: nawet łagropol nie byłby taki zły gdyby nie kultura pracy w takich miejscach (szczególnie w małych miejscowościach). Co z tego, że masz robotę skoro jesteś traktowany jak śmieć. Możesz mieć dyplomy, szkoły pokończone a i tak to wielki chooj a nawet i gorzej bo "koledzy" mogą
  • Odpowiedz