Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje chyba pomocy.
Wczoraj z #rozowypasek wyszliśmy na miasto, ona ze swoimi znajomymi, ja ze swoimi. Mnie już melanż mocno poniósł, więc stwierdziłem, że wracam do domu. Napisałem do niej czy wraca ze mną, jednak ona stwierdziła, że idą z koleżankami na after do znajomego z jej studiów. Generalnie rozmowa skończyła się jak na picrel, potem zero odzewu i do tej pory cisza, zaczynam się powoli martwić czy nic jej się nie stało... Widziałem, że w środku nocy wrzucała na story jakieś snapy z tym kolesiem. Nic strasznego, ale trochę się wkurzyłem. Dzwonię do niej teraz, telefon wyłączony... Jej koleżanki też nie odpowiadają na Messengerze. Ona lubi się zabawić, ja z resztą też, ale ufam jej i wiem, że nic by nie odwaliła za moimi plecami, więc nie piszcie, ze #bolecnaboku czy że odprowadzili ją do akademika po ataku padaczki. Co robić Mirki? Myślałem, żeby podjechać na miejsce tamtej imprezy, ale sam nie wiem

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pdk
Pobierz chalwaklb - Mirki, potrzebuje chyba pomocy.
Wczoraj z #rozowypasek wyszliśmy na mias...
źródło: comment_1601812456X2LY2yoqmTgonaAoQLEWGT.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chalwaklb: poszła na after, kilka godzin temu miała już wrócić do domu bo zmęczona pewnie. Aż tu nagle przyjechał Oscar z pigułami na MDMA i Polakiem . Wszyscy zaczęli ze sobą współżyć, faza ich będzie trzymała jeszcze że dwie godziny potem dopadnie zejście i rozkminianie jak wrócić do domu, bo rano wstać trzeba.
Jak wróci to szybko pójdzie spać, ale sen nie będzie nadchodził jednak będziesz wyrozumiały :)
Jutro jej mózg