Wpis z mikrobloga

Śmietnikowe fanaberie

Przeszedłem z etapu niezbędnych napraw mechanicznych do etapu fanaberii detailingowych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętny ziomo zgodził się odnowić mi zardzewiałe fele. Stwierdziłem, że pora zaszaleć i nudny stalowoszary zamieniłem na beżony "MAZDA ESTATE GOLD POLY", niestety nie umiemy liczyć i w połowie roboty zabrakło nam spreya i zrobiliśmy 2 koła z 4 xD.

Z innych historii to ogarnąłem #!$%@? z oświetleniem. Lampa przednia już nie przerywa na dziurach (kocham ducktape) a światła pozycyjne z #!$%@? kostkami ogarnęliśmy na krótko(patrz mame, jestę elektrykiem niskich napięć). Kolejny argument mniej dla policji do odebrania mi dowodu za śmietnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lista to-do:
- ogarnąć rurkę od tylnego zbiornika na spryskiwacz (tak, auto ma oddzielne zbiorniki na przednią i tylnią szybę)
- znaleźć pasującą felgę (3 z 4 są seryjne, czwarta jest dziwna xD)
- zrozumieć sens istnienia dziwnej sparciałej gumowej rurki wystającej spod bagażnika
- przeprowadzić dochodzenie czemu jedna lampa jest z prestiżowej wersji ze sprawnym dodatkowym światłem kierunku a druga już nie i obie podłączyć po bożemu
- wyczyścić lampy
- zastanowić się nad zbiornikiem paliwa który nie jest do końca szczelny

#smietnik #smietnikmazda #smietnik323 #mazda #motoryzacja #mechanikasamochodowa

PS. dzisiaj będzie można spotkać mój śmietnik w stolicy, wolontariusze mogą mnie zachęcać do usunięcia konta i zezłomowania śmietnika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pobierz SzubiDubiDu - Śmietnikowe fanaberie

Przeszedłem z etapu niezbędnych napraw mechani...
źródło: comment_1601801724srR2t9OoSExNujPxmKm5XB.jpg
  • 9
@SzubiDubiDu: Jak detalingujesz to kup fluidol albo inny specyfik i napsiukaj we wszystkie szczeliny.
Jak ci się nudzi to możesz zabezpieczyć całe podwozie bo koszt mały ale za to roboty jest przy tym zajebiście dużo a pewnie i tak dłużej niż kilka lat tym nie pojeździsz.
@SzubiDubiDu: wzór wóz, spędziłem w takim całe dzieciństwo, stary ściągnął to z Niemiec w 1991r, z tego co kojarzę była u nas około 8lat a sprzedana została właśnie ze względu na cieknący bak, którego nie dało się wtedy kupić. Z fartem.