Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski co pomyślałybyście o chłopaku, który bardzo analizuje randki? Od dłuższego czasu prowadzę excela, w którym opisuję co dana dziewczyna lubi, gdzie pracuje, co mnie w niej denerwuje, co jest w niej fajnego. Koszty randek też wpisuję jakby kto pytał. Dlaczego to robię? Nie jestem przystojny, kobiety nigdy za mną nie goniły. Ten excel to 4 lata ciężkiej pracy nad sobą. Spotykanie się z 62 dziewczynami. Źródła dziewczyn? Od sympatii, przez tindera, do badoo. Od znajomych, z którymi chodziłem do szkoły, przez koleżanki kolegów, po koleżanki z pracy. Ten plik to cała historia od nieśmiałego chłopca, którego żadna nie chciała po normika, który od czasu do czasu chodzi na randki.
W końcu poznałem dziewczynę wartą związku, jesteśmy ze sobą miesiąc. Często pyta mnie o moje poprzednie doświadczenia z kobietami, na razie odpowiadam wymijająco. Ale kiedyś będę musiał powiedzieć. Czy powiedzieć o excelu?

#zwiazki #randki #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f786f16605297c54a62ad5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
Nie jestem przystojny, kobiety nigdy za mną nie goniły. Ten excel to 4 lata ciężkiej pracy nad sobą. Spotykanie się z 62 dziewczynami.


@AnonimoweMirkoWyznania: to albo nie jesteś przystojny albo się spotykasz z 64 kobietami w ciągu 4 lat. To się nie łączy, nieprzystojny facet raczej nie miałby nowej randki tak często a u ciebie wychodzi częściej niż raz w miesiącu.
@01ab: nieprzystojny facet raczej nie miałby nowej randki tak często a u ciebie wychodzi częściej niż raz w miesiącu.

Miałby. Ale musiałby cos robic. Cokolwiek. Nie czekac aż rozowa na ulicy spojrzy i powie 'bierz mnie słodziaku, całe moje zycie czekałam na Ciebie". Sam nie nalezy do przystojnych - masa defektów - fatalny stan skóry, rzadkie włosy, a gdy chcialem w swoim najlepszym czasie moglem miec 3 randki w miesiącu.