Wpis z mikrobloga

@Margriel napisal w innym tlicie w tym temacie że według niego szkodzi. Jak? To zależy, jeśli mężczyzna maluje się na kobietę to prawdopodobnie spotka się z szykanami. Nie żyjemy w świecie transeksualstow.
@moskal888: teraz, gdy mamy wszystko nagrane, napisane o jedna i druga strona często manipuluje wycinając kawałki wypowiedzi licząc na kontrowersje i jak ktoś jest ogarnięty to będzie szukał kontekstu, ale część ludzi połyka haczyk i media mają aferę i pieniądz wpada
@ziemba1: No właśnie o to chodzi, żeby nikt nikogo nie szykanował bo ubiera się i maluje jak chce, a Krzysztof zamiast napisać dlaczego nie mogą to nie bo nie, a później w innym wątku - nie mogą bo część społeczeństwa myśli, że to kontrowersyjne, mimo że w żaden sposób nie szkodliwe.
@Margriel no i mi się to wcale nie podoba. A teraz cię sprowadze do rzeczywistości. Jak Sosnierz przyfilozofowal na temat zwierząt to wielkie oburzenie neuroszurow. Problem w tym że z puntku widzenia Solipsyzmu miał rację. Tylko dostał mu się hejt za to że to nie jest dobre zalozenie dla polityka. Teraz Bosak robi odwrotnie, czyli mówi jakie zachowania są praktyczne a pomimo to wylewa się na niego żółć ze strony oderwanych od
@wrobel28:

Swoją drogą, jak opowiadasz wśród znajomych o tych samych poglądach politycznych, że walczysz z #!$%@? prawakami obrażając brwi lidera partii to musisz dostawać słowa uznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No nie wiem, wydaje mi się że chodziło o wyśmianie głupoty i hipokryzji b0sucka, ale pewnie lepiej wiesz o czym był mój post
@ziemba1:

napisal w innym tlicie w tym temacie że według niego szkodzi. Jak? To zależy, jeśli mężczyzna maluje się na kobietę to prawdopodobnie spotka się z szykanami.


"Ej słuchaj, nie maluj się bo będę cię musiał szykanować, okej? Wcale tego nie chcę ale jak się pomalujesz to nie zostawisz mi wyboru"

Tak w skrócie wygląda Twoja interpretacja pt. "co b0suck naprawdę miał na myśli"
@Antidotum119

Ej słuchaj, nie maluj się bo będę cię musiał szykanować, okej? Wcale tego nie chcę ale jak się pomalujesz to nie zostawisz mi wyboru"

taka jest rzeczywistość możesz ją ignorować jak n ignoranta który nie sprawdza tego co wrzuca przystało ale to wiele nie zmieni.
@Margriel: Dobry make-up może być niewidoczny, trochę o to właśnie chodzi. Może dlatego wielu ludzi nawet nie wie ile w okół nas jest malowanych kolesi. Ja przez jakiś czas nosiłem taki podstawowy i nikt nigdy nic nie powiedział.
@Antidotum119 taka jest rzeczywistość bo lewica robi sobie ofiary z osób naprawde potrzebujących pomocy, celowo ich wykorzystując do swojej walki politycznej aby leczyć swoje moralne kompleksy