Wpis z mikrobloga

Czy agresywny 7,8 letni chihuahua może sie odmienić? Był już na kastracji niedawno, cos to dało bo więcej czasu śpi ale nadal jest agresywny tylko teraz zamiast gryźć ludzi to goni ogon xd wiem ze ucięcie jajec nie musiało nic dać bo już ma takie nawyki ale licze na jakąś cudowną poradę - może ktos cos ma w zanadrzu


#psy #chihuahua #ninetyeight
  • 28
@E_li_mi_nator: bynajmniej, chciałeś publikację, a to że nie jest dostępna nie jest moją winą ¯\_(ツ)_/¯ Pytanie czy naprawdę Cię to interesuje i chcesz, żebym podesłała jakieś ciekawe artykuły, czy po prostu chcesz, żebym zaczęła się gubić w zeznaniach, bo nie mam poparcia dla pierdół wyssanych z palca ( ͡ ͜ʖ ͡)
@matra: to ze coś tam czytasz o psach i wypowiadasz się z pozycji autorytetu, to nie znaczy, ze masz „wiedzę”, jak to określiłaś. Nie musisz mi podsylac „ciekawych artykułów”, bo tak się składa, ze tez się interesuje tematem. Następnym razem się zastanów zanim rzucisz „mądrym” hasłem.
Pozdrawiam.
@E_li_mi_nator: jak pisałam, moja wiedza na ten temat wcale Cię nie musi przekonywać. Faktem pozostaje, że to nie ja podparłam się tezą, z której autor sam się wycofał i to nie ja nie umiem uargumentować tego co piszę. No ale skoro eot to eot ¯\_(ツ)_/¯
@matra: No byle kiedy - najbardziej jak chce sie z mieszkania wyjsc xd ale np jak sie przytule z moją dziewczyną to od razu wariuje, on jest zazdrosny tak w sumie najbardziej chyba. Jak jestem sam z nim to jest lepszy trochę
@matra: Jak sie podrapię po kostce u nogi to wariuje np xD wiele by mówić. Cokolwiek z podłogi chcesz podnieść to jest atak, spadło by cos na ziemie to masz przesrane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ninetyeight: macie znerwicowanego psa. Poszukaj sobie behawiorysty, serio, bo szkoda psa i szkoda takiego życia. Co do przytulania - to normalna reakcja u psa, a nie zazdrość. Wiele psów się pobudza na taki widok, mogą lizać, mogą szczekać, mogą wchodzić pomiędzy obejmujących się - typowe sygnały uspokajające, dla psów przytulanie się ludzi to zachowania bliżej walki/przepychanek niż okazywanie sobie czułości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ninetyeight: szkoda, że nie próbowaliście zrobić nic wcześniej, bo 7 lat to już dość sporo. Ale myślę, że mimo to warto udać się do dobrego behawiorysty.

Śliczny psiak ()