Wpis z mikrobloga

manlet bez wykształcenia i dorobku = wytacza trendy mody i definiuje męskość hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rabke: Muszę przyznać że nierób który założył rodzinę w wieku niemal 40 lat i nigdy sobie nie kalał rąk uczciwą pracą beblający o tradycyjnej roli mężczyzny to mem sam w sobie, dawno się tak nie uśmiałem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
@Kozajsza:

Muszę przyznać że nierób który założył rodzinę w wieku niemal 40 lat i nigdy sobie nie kalał rąk uczciwą pracą beblający o tradycyjnej roli mężczyzny to mem sam w sobie, dawno się tak nie uśmiałem XD


Od wczoraj obserwujesz prawą scene? Najwięcej o moralności chrześcijanskich małżeństwach mowią Korwin, chwalący się 200 kochankami, holecka - żona rozwodnika, kurski - rozwodnik, sośnierz - rozwodnik. Można tak wymieniac w nieskończoność, połowa pisu i
  • Odpowiedz
@Kozajsza: osoba która spędza połowę życia na Wykopie agitują to dobiero robotna istota. Jak tam zmiana na magazynie w Amazonie już odbebniona i można już pisać i płakać i żalić się anonimowo na necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pigularz: Ja już sam nie wiem gdzie pracuje, jeden twierdził że mam agencję reklamową, drugi że robie na zmywaku w UK, a teraz następny że na magazynie. Ustalcie jakąś wspólną wersję wydarzeń.
  • Odpowiedz
Jak tam zmiana na magazynie w Amazonie już odbebniona i można już pisać i płakać i żalić się anonimowo na necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pigularz: Ale czemu ktoś miałby z tego powodu płakać? Będąc młodym i pracując w Amazonie już się ma perspektywę aby zostać bogatszym od takiego prawdziwego i zaradnego mężczyzny jak Bosak.
  • Odpowiedz
@wpoz: Fun fact: pracując na magazynie w Amazonie jesteś w stanie uzbierać w mniej niż rok więcej niż Krzysztof Bosak zadeklarował majątku kiedy zostawał posłem.
  • Odpowiedz