Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle to wczoraj na Wykopie gościu po przed północą wrzucił posta, że się zabija + kilka zdjęć pociętej łapy i kałuży krwi na podłodze. Zadzwoniłem na alarmowy, przedyktowałem Policji link do strony, zgłoszenie przyjęte. Po 15 min domofon do drzwi. Policja. Okazało się, że gościu ustawił te fotki +18 przez co nie mogli zobaczyć tych zdjęć, a konta nie mają więc przyjechali do mnie by to obczaić. Do tego policjant zapisał sobie mój nick na Wykopie, ciekawe czy będzie mnie obserwować ( ͠° °)
#gownowpis #depresja #policja
  • 21
@evilonep: Miałem identyczna sytuacje ale na innym forum. Policja przyjechała. Spisali moje dane. Wrócili po 15 minutach z prośba żebym spróbował zdobyć numer telefonu gościa. (XD) Udało mi się, przekazałem go policji i jedyne co wiem, to ze gość usunął konto na forum.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Na #!$%@? się komuś #!$%@? w życie
@SamBeliar: pisałem już gdzieś ale powtórzę: człowiek w depresji który gotowy jest popełnić samobójstwo nie jest sam podjąć racjonalnej decyzji. podobnie jak człowiek pijany albo okłamane przez kogoś dziecko. więc jeśli widzisz że twój kumpel pijany chce jechać samochodem albo dziecko idzie do wana po cukierki to ich zatrzymujesz i to nie jest "#!$%@? się w życie'. jak ktoś chce sobie zrobić krzywdę to