Wpis z mikrobloga

Coraz blizej powrotu do Polski po 16 latach pobytu w UK...Nie moge sie doczekac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poki co, powrot przelozylismy na wiosne/lato 2021 ze wzgledu na zawirowania na rynku nieruchomosci. Na koncie coraz wiecej pieniazkow, wiec moze uda sie nam kupic jakies fajne mieszkanko ()
#nieruchomosci #emigracja #uk #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #mieszkania #finanse
E.....t - Coraz blizej powrotu do Polski po 16 latach pobytu w UK...Nie moge sie docz...

źródło: comment_1601540811xXwUgCzNpsYt7FAwnROeVK.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
licząc po dzisiejszym kursie funta to po 16 latach tam odłożyłeś tyle ile ja z żoną przy dzisiejszych zarobkach odłożymy w 3 lata :D


@HonyszkeKojok: i pewnie macie już 3 nieruchomości w Belfascie oprócz tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EmigrantBelfast: Na razie mam nieco ponad połowę (acz aż tak długo nie jestem). Jednak pobyt uprzytomnił mi, że nie mam po co wracać. Bo pieniądze, choćby nie wiem jakie, i tam wyparują w moment, a za coś trzeba żyć. Już nie jestem w stanie żyć za grosze, a zarobki w Polsce (+ podatki) skutecznie blokują myśl o powrocie. Problem w tym, że do normalności łatwo się przyzwyczaić. ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz