Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się odżywiają wasi starsi rodzice, albo dziadkowie? U mnie nikt nie przestrzega diety, jakiejś profilaktyki chorób. Kiedy im zrobię coś zdrowego to im nie smakuje i wracają do białych bułek z serem, pasztetów, boczku, słodkich serków. Zielona herbata nie, bo gorzka (nawet krótko parzona) soczewica nie, bo mdła. Jedynie owoce i pomidory przechodzą oraz ziemniaki i avocado. Np dzisiejsze zakupy to słodkie serki, pasztet, białe bułki, jakieś galaretki z witaminami, cud, że dwa jabłka. Po prostu nie da się przekonać kogoś kto lubi głównie smak soli i cukru, po jakimś czasie można się od tego odzwyczaić, ale nikt nie próbuje. aha, oliwa wg nich "psuje smak" wszystkiego. #dietetyka #odzywianie #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7492fbf49ad326e7b1be75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Ojciec w tym roku został przeze mnie zmotywowany do odchudzania bo dobił to 90kg, od lockdownu do dzisiaj schudł 17kg i jest już w swojej normie wagowej, nie chodzi na siłkę, ale codziennie robi przynajmniej 10tys kroków, 3-4 razy w tygodniu chodzą razem na marsze po 10-15km. Mimo że nie jest już oficjalnie na diecie to nadal wszystko waży, trzyma makro, z tym że nie jest na deficycie. To nie
PonadgabarytowyObywatel: Nie dziwię się im. Jak widzę całą tą obudowę towarzyszącą zdrowemu odżywianiu się i zdrowemu stylowi życia, tą całą terminologię, keto streto, jeszcze jak dochodzą do tego ćwiczenia, jakaś siłownia itp, to trzeb by #!$%@? zrobić z sobie z tego hobby. Tymczasem niektórzy ludzi tego po prostu nie lubią ,nie jara ich to, mają inne zainteresowania, kompletnie ich to nie ciągnie. Ja np chciałbym wyglądać zajebiście, ale jak np wchodzę
RóżowaUkochana:

Ja np chciałbym wyglądać zajebiście, ale jak np wchodzę na powiedzmy tagi wykopowe dotyczące siłowni, ćwiczeń i diety to się #!$%@? czuje jakbym wylądował w celi pośród grypsujących więźniów, których języka kompletnie nie rozumiem i nie chce mi się go uczyć, bo to jest dla mnie śmiertelnie nuuuuuuudne.


@AnonimoweMirkoWyznania: spróbuj jeszcze o coś zapytać na tym tagu to gorzej niz na elektrodzie, od razu cie wysmieja badz zwyzywaja od