Wpis z mikrobloga

Hazard miał zastąpić Ronaldo ale coś mu się #!$%@?ło i zastąpił Bale.
Niech sobie Real ogarnie jakiegoś dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, bo Perez sprzedawać potrafi, ale chyba nie ma większego pojęcia o piłce i kupuje co mu się wydaje.
Stado nowych Neymarów z których żaden nie nadaje się obecnie do grania w pierwszej drużynie, Hazard za 160 milionów bo miała być gwiazda po odejściu Ronaldo, tylko że nie dość, że pechowo zrobił się grubasek który nagle dostał potężnych problemów ze zdrowiem, to jeszcze jest kompletnie niepotrzebnym zawodnikiem, bo w miejsce typa co walił po 50 bramek na sezon wzięli gościa, który sam przyznaje, że on nie bardzo jest od strzelania tylko kreuje i asystuje, czyli tak jak 10 innych gości w drużynie.
I 400 milionów ciężko odkładanych przez wiele beztransferowych lat eurasów poszło się #!$%@?ć w jedno okienko a dalej nie ma kim grać w ataku xD
#mecz #realmadryt
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EjniaKK: Już mi się nie chciało rozpisywać, że Bale mimo to i tak miał lepsze statystyki. Nawet Dembele z Barcelony miał lepsze statystyki w pierwszym sezonie, a to on był ostatnio przykładem największego połamańca.
  • Odpowiedz
@MARIO99: Zdobyć tylko 5 punktów więcej niż to co Barcelona grała w zeszłym sezonie to i tak jakby przegrać xD Przecież oni na ławce mieli starego pierdziela bez pojęcia o piłce nożnej a pół sezonu grali mając tylko 17 piłkarzy dostępnych z czego 3 to bramkarze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasde: żeby klub odzyskał splendor, to jedyna logiczna opcja to mbappe albo chociaż haaland za rok, do tego wymiana dziadków typu Ramos Benz modric , bo im z 2 sezony zostały
  • Odpowiedz
@MARIO99: Albo trollujesz albo nie oglądałeś meczów. Z tak #!$%@?ą Barceloną jakiej świat nie widział od 2002 roku Real się bił do ostatniej kolejki, 3 razy uciekając spod topora dzięki karnym a każde potknięcie mogło ich kosztować utratę tytułu. Z resztą nie przemęczali to się cały sezon, jeżeli drugim najlepszym strzelcem w drużynie był środkowy obrońca.
  • Odpowiedz
@Tasde nie do końca rozumiem czepianie się hazards, że ma kontuzje. Co on sobie sam te nogi łamie bo nie chce mu się grać? Myślę, że nie. Jest crackiem i zawsze chciałem go w realu. Mam nadzieję że w końcu go wyleczą i da nam to co potrafi.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Ale oczywiście, że należy jego obwiniać. Gdyby prowadził się dobrze jak Ronaldo, Messi czy Lewandowski to można by uznać, że pech, ale gdy grasz na tym poziomie a nie potrafisz zamknąć ryja na widok burgera i z każdych wakacji wracasz z nadwagą z której potem cały okres przygotowawczy schodzisz, to jak najbardziej można go winić za zmarnowanie roku na kontuzje.
  • Odpowiedz