Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Faceci teraz są naprawdę jacyś inni. Płaczą jak baby, że muszą 100kg wnieść.

Nie dziwię się, że kobiety są jakie są, bo co tu więcej dodawać...

I na końcu czarna, bo się chyba w rękaw popłakał, że mu ktoś napisał prawdę.

No ręce opadają. Mnie by było wstyd coś takiego wrzucać.

Reszta w komentarzach.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #miekkafaja #mirkokoksy #placzki
BrotherofSteel - Faceci teraz są naprawdę jacyś inni. Płaczą jak baby, że muszą 100kg...

źródło: comment_16014652545CqTyUG0E28CkgYgx4YZpF.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel uważasz, że jeśli ktoś nie ma tyle siły co ty to jest gorszy?

@Gufeczek: nie. Uważam, że jak się kupuje Atlas do ćwiczeń, a potem się jęczy że trzeba to wnieść do domu, to coś chyba tutaj poszło nie tak.
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: co? Już nie masz tyle do powiedzenia na temat cukru? Szybko żeś przestał szczekać. Myślałem, że mam do czynienia z twardym zawodnikiem, a tu proszę,
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel ale wniesienie 66kg na któreś tam piętro jest dosyć ciężkie, poza tym to jest mikroblog, czyli miejsce w którym można opisywać swoje przemyślenia albo na coś ponarzekać. No chyba, że uważasz, że nie można się pożalić w internecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gufeczek

ale wniesienie 66kg na któreś tam piętro jest dosyć ciężkie,


Zdania są podzielone stary xD nawet jeśli, to mając minimum oleju w głowie, można to wnieść na raty... Wystarczy pomyśleć.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Przyznaję się bez bicia. Jak robiłem remont i zamówiłem w castoramie materiały (~900 kg). To zamówiłem z wniesieniem. Uznałem, że moje plecy są cenniejsze niż te 100 zł.
30 paczek gresu, każda 19 kg
Worki z różnymi zaprawami / klejami / posadzkami / fugami / to co wskazał fachowiec.

Podobnie jak 2 tygodnie temu zamówiłem pralkę. Uznałem, że 60 zł jest do przyjęcia. Nowa jest stosunkowo lekka, ale po co się szarpać z ryzykiem poobijania. Starą którą zabierali w tej cenie opisali: ale k------o
  • Odpowiedz