Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Faceci teraz są naprawdę jacyś inni. Płaczą jak baby, że muszą 100kg wnieść.

Nie dziwię się, że kobiety są jakie są, bo co tu więcej dodawać...

I na końcu czarna, bo się chyba w rękaw popłakał, że mu ktoś napisał prawdę.

No ręce opadają. Mnie by było wstyd coś takiego wrzucać.

Reszta w komentarzach.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #miekkafaja #mirkokoksy #placzki
BrotherofSteel - Faceci teraz są naprawdę jacyś inni. Płaczą jak baby, że muszą 100kg...

źródło: comment_16014652545CqTyUG0E28CkgYgx4YZpF.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
No ręce opadają. Mnie by było wstyd coś takiego wrzucać.


@Brother_of_Steel: nie płacze typek że nie wniesie tylko że będzie miał ciężko i dodatkowo nikt mu reszty nie przypilnuje. Ale ty to byś pewnie wniósł wszystko na raz bo co to dla ciebie jak panele wnosiłeś i 6 ton gruzu no niezły zawodnik normalnie jesteś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oastry:

nie płacze typek że nie wniesie tylko że będzie miał ciężko i dodatkowo nikt mu reszty nie przypilnuje. Ale ty to byś pewnie wniósł wszystko na raz bo co to dla ciebie jak panele wnosiłeś i 6 ton gruzu no niezły zawodnik normalnie jesteś


@Oastry: nie widzę w tym żadnego wyczynu, powiedziałbym nawet, że średnio ogarnięty typ byłby w stanie to zrobić.
Za to ty pewnie też
  • Odpowiedz
nie widzę w tym żadnego wyczynu, powiedziałbym nawet, że średnio ogarnięty typ byłby w stanie to zrobić.


@Brother_of_Steel: no właśnie, a piszesz to w odpowiedzi do niego jakby było to niewiadomo co. Zesrałeś się to tylko Ty póki co, bo przeżywasz w osobnym poście że ktoś ma coś ciężkiego do wniesienia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oastry: hahahaha. Jakby to nie było co? Ja mu cisnę że jest lamusem, a nie jakby to nie było co. Dla niego to by było niewiadomo co.
Hahahaha, ależ żeś mnie rozbawił, aż mnie brzuch boli...
  • Odpowiedz